360 security nin zararı(MUTLAKA OKUYUN)

Bu konuyu okuyanlar

kadircanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar herkese meraba

Normalde play storede 100 mılyon ındırme cogunlugu gorunen 360 securıty zamanla telefonun daha cok pil tukenmesıne neden oluyo nerden bılıosun dıecek olursanız

bundan once bana gelen musterılerımın genel sıkıntısı buydu pıl cok cabuk tukenıo telefon %30 da ıken telefon kappanıo

bende bunun uzerıne anlasmalı oldugum telpa yetkılı servis ankara subesıne zıyarete gıttım

benım telefonumu orda labaratuarda bı teste sokdurlar ve pıl yuzdesının dusmesının nedenın programsal oldugu anlasıldı ılk basda ne kadarda evet desem pek ıcıme sınmedı bana 360 securityden kaynaklandıgı soylendı bende deneme amaclı kaldırdım

ve sonuc gercekdende 360 securıty telefonda gecıcıde olsa akım problemıne neden oluomus telefon bır anda kendıne geldı pıl yuzdesı kendı sevıyesınde ınmeye basladı

HERKESIN DIKKATINE GOOGLE PLAYDA PEGI 18 DERECESI ALSA BILE PROGRAMLARA ALDANMAYIN ARASTIRMA YAPIN

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
dostum bilgilendirme için teşekkürler ama keşke herkesin iyice görebilmesi için yazıyı 90 punto yazsaydın :D

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Arkaplanda çalışıp işlemci ve ram'i sömürerek pil tasarrufu yapan program mı olurmuş zaten :D Bu konuda greenify uygulamasını tek geçerim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gt-s5360'a birtek o kuruluyor ve şarjında sorun şuan için yok ama whatsapp'ta sesin kesintili gittiğini için şikayet eden ve cart curt yapan ailem var...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkaplanda çalışıp işlemci ve ram'i sömürerek pil tasarrufu yapan program mı olurmuş zaten :D Bu konuda greenify uygulamasını tek geçerim.

niye kimlik bilgisi istiyor ki?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
LG G3 cihazımda orjinal halde kurulu geldi, 6 aydır bir kere çalıştırmadım, şu 2 haftadır bir deneyim dedim, beni çok şaşırttırdı, pini yada kilit kodunu yanlış girince ön kamerada kimin olduğunu gösteren bir fotoğraf çekip mailime attı direk :D çok şaşırdım :D şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım, yaşayanlar telefonu güçlü değil yada bataryasında problem vardır. Eski cihazlara bu programı yüklemeyi önermiyorum.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
gt-s5360'a birtek o kuruluyor ve şarjında sorun şuan için yok ama whatsapp'ta sesin kesintili gittiğini için şikayet eden ve cart curt yapan ailem var...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

niye kimlik bilgisi istiyor ki?
Onun paralı mod'ları var,satın alırsan hep kullanacaksın ondandır.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Clean Master'ı unutmayalım.

Greenify hariç hiçbiri işe yaramaz.

kadircanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
senin için büyük yazacam dostum :)

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
note 4 teyim,o programda kurulu,whatsapp açık, sosyal medya kapalı hiç açmam,2 gün şarjım gidiyor rahat. Gece yatarken uçak modu + tasarruf modu etkin.

kadircanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesım bu nalet ılk basda bellı edmıoo bende sonlara dogru farkına vardım benm sana tavsıyem basdayken don bence