Playstation 4 Yardım

Bu konuyu okuyanlar

KadirOzmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba öncelikle sizlere birkaç sorum olacak daha önce forum kullanmadım yanlış yere açtıysam ve yazım hatası yaparsam kusura bakmayın playstation 4 almayı düşünüyorum n11.com dan bi kaç model beğendim biliyorsunuz yeni sürüm ps4 çıktı 1 tb olanlardan sizce 1 tb mı almalıyım yoksa 500gb yeterli olurmu arada 150 200 tl fiyat oynuyor 500gb aldığım zaman pişman olurmuyum birde ithalatçı firma garantisi ve eurasia garanti olarak ikiye ayrılan cihazlar gördüm ithalatçı firmanın cihazı eurasia garantili cihaza göre 100 150 lira daha ucuz bunun bi farkı olurmu eurasia garantilimi almalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim iyi forumlar

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Merhaba

Diskin yeterli olup olmayacağına sizin karar vermeniz gerekiyor. Durum yükleyeceğiniz oyunlara göre değişecek. Ben 500 GB almıştım yetmediği için 1 TB sabit disk taktım. Yeterli bütçeniz yoksa 500 GB modeli alıp ileri de 200 TL'ye 1 TB sabit disk alıp takabilirsiniz.

100 150 Lira fazladan verip Sony Eurasia garantili cihaz tercih edin. Kafanız rahat olur. Arıza durumunda garanti sıkıntısı çekmezsiniz.

İlk defa konsol sahibi olacaksanız 2-3 oyunlu bundle bir paket tercih edin.