Max 2500 Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

kral07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar sizden bir tavsiye almak istiyorum max 2500 tl ye alabileceğim uzun ömürlü şarjı iyi giden telefonları bana sıralayabilir misiniz ?

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Suan satista olan tavsiye edebilcegim urunler;

* samsung note 5 veya indirimde denk getirirsen samsung s6 edge plus.

* iphone 6s bu aralar vatan bilgisayarda ve media martk ta 2700 tl civarinda satiliyor. Eger butcenizi ayarlayabilirseniz 6s alin. Batarya suresi kotu ama kullanim omru cok uzun olur.

Butceyi arttiraram diyorsaniz;

* eger temiz bulabilirseniz iphone 6s almanizi tavsiye ederim. Batarya suresi kotu ama note 5 ve s6 edge plus'dan daha uzun omurlu olur.

Ayrica;

Eger aceleniz yoksa biraz daha beklemenizi tavsiye ederim. Cunku 21 subat'ta yapilcak olan 'MWC 2016' da yeni modeller tanitilacak. O nedenle oradan da hosunuza giden bir modeli bu fiyata alabilme ihtimaliniz var.

Ozetle aceleniz yoksa 21 subattan sonrasini bekleyin. Aceleniz varsa yukarda tavsiye ettigim urunlerden birini alin.

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
2500 e Note 5 2700e ip6 plus

CaStRoLL

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
Teknosa Hat alırsan bu aralar İphone ' da indirim uygulamaları başladı gayet güzel rakamlar oluyor. Ayrıca ilk önce hangi sistem kullandığın önemli Tasarım Diyosan S6 Edge Plus. Kalem özellikleri benim için önemli işte kullanıcam diyorsan Note 5. İos kullanıcam diyosan o paraya 6s almaktansa şarjı için 6plus almak daha mantıklı gibi.