iPhone 6s Game Center Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

darqles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba. Benim IOS 9.2.1 yuklu bir iPhone 6s'im var. Fakat Game Centera hicbir turlu baglanamiyorum oyunlarda Game Center uygulamasinda veya ayarlarda hicbir turlu...

Merak ediyorum bu sorunu benden baska yasayan var mi? Forumda

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hata mı veriyor, yoksa beyaz ekranda donup kalıyor mu? Beyaz ekransa çözümü restore. Değilse hatayı yaz bakalım bir araştıralım neymiş.

darqles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herhangi bir hata vermiyor sadece beyaz ekranda donup kalıyor

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Meşguldüm ancak restore edebildim. Şu anlık sorun yok çalışıyor umarım böyle devam eder.

Tamamdır sıkıntı olmaz zaten. Güncellemeleri wifi üzerinden ( cihazın içerisinden ) yapınca bazen böyle sıkıntı oluyor. Tavsiyem güncellemeri iTunes üzerinden yapman daha sağlıklı olur.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Hata mı veriyor, yoksa beyaz ekranda donup kalıyor mu? Beyaz ekransa çözümü restore. Değilse hatayı yaz bakalım bir araştıralım neymiş.

Konu açmıyım Apple da çalışıyorsunuz diye bir sorum olacak bende güncelleme denetlenemedi hatası alıyorum wifi ye bağlıyım sebebi nedir acaba ?

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Konu açmıyım Apple da çalışıyorsunuz diye bir sorum olacak bende güncelleme denetlenemedi hatası alıyorum wifi ye bağlıyım sebebi nedir acaba ?

Apple sunucularına güncelleme için ulaşamamış telefon. Açma kapama tuşu ile birlikte orta tuşa basılı tutup cihazı yeniden başlat. Hala düzelmezse ayarlar > genel > sıfırla > ağ ayarlarını sıfırla denenebilir. Farklı bir ağda denemeni de öneririm.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Apple sunucularına güncelleme için ulaşamamış telefon. Açma kapama tuşu ile birlikte orta tuşa basılı tutup cihazı yeniden başlat. Hala düzelmezse ayarlar > genel > sıfırla > ağ ayarlarını sıfırla denenebilir. Farklı bir ağda denemeni de öneririm.
Teşekkürler düzeldi.

Son mesajlar