Aziz Yıldırım: Bu ülkeye şikeyi getiren Galatasaray'dır - Video

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sarı-lacivertli ekibin Antalyaspor'a deplasmanda 4-2 mağlup olduğu maçın ardından Galatasaray hakkında çok sert açıklamalarda bulundu.

kralspor4254.jpg

İşte Aziz Yıldırım'ın çok sert açıklamaları;

Sıkıntı varsa ceza alırsınız. Fenerbahçe'nin ceza almayacağını ben söylüyorum Fenerbahçe alacaklı, şikenin en kralını Galatasaray yapmıştır. Ankaragücü 8-0 yenmeler, Malatya'ya giden arabalar, Eskişehirspor maçında kaleciye sağa sola yatmalar.

3 Temmuz'da yaşanan bir ihlalin kumpasıyla yargılandık. Ben neyle yargılandım, silahlı örgütten yargılandık. 6222 yasayı çıkarttılar, şike yoktu onu sonradan dahil ettiler. Sonuç yeniden bozuldu, yeniden yargılanıyor, hepimiz için devam ediyor. Yargıtay kararı onayladıktan sonra Fenerbahçe ve şahıslar olarak TFF ve o gün olan kişiler, UEFA'da olan kişiler hepsi hakkında Juventus'un bu davalar sonrasında nerelere geldiğini hepimiz görüyoruz.

UEFA çatırdayacak dedim gördünüz ne oldu. 18 futbolcuyla şike yapıldı denildi, kimseyi mahkeme çağırmadılar. O futbolcular maçlardan sonra Trabzonspor için oynadık dediler. Bazıları bugün Trabzonspor'da oynuyor. Bunlar neden unutuluyor.

Milli Takım 8 tane yedi üzüldük, Beşiktaş 8 tane yedi, üzüldük. Fenerbahçe 6 tane attı onlara. 6-0'ı unutmasınlar.

Tarihlerinde neler yazdığını birlikte görüyoruz. Bu ülkeye şikeyi getiren Galatasaray'dır. Galatasaray Başkanı'nın dile açıldı. Söylediklerini yuttururlar. Beni kızdırmasınlar. Galatasaray Kulübü'yle ilgili ifademiz var mı? Hayır. Onlar kendileri konuşuyorlar. Bize saldırarak Galatasaray tarihi şikeyle doludur.

Galatasaray Başkanı kumpasla mı ilgileniyor. Mücadele edilir bunlar kazanılır, kaybedilir. Dava daha bitmedi biz hiçbir şey söylemiyoruz. Biz ne dedik.

Hürriyet

[video=youtube;EmjzrKeTEbY]https://www.youtube.com/watch?v=EmjzrKeTEbY[/video]

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
denmek istenen ulusoy dönemi

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
[video=youtube;4YDRpwuO9kw]https://www.youtube.com/watch?v=4YDRpwuO9kw&feature=youtu.be[/video]

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Küme düşecek kadar kötü olduk ama şike yapacak kadar s*siz olmadık🔫🔫🔫

kemxran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Antalya maçını izlerken bi anda aklına gelmiş galiba