Apple Music Türkiye'de!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Apple Music Türkiye'de!

Apple'ın çevrimiçi müzik hizmeti Apple Music, artık Türkiye'de de kullanılabiliyor. Apple Music hakkındaki tüm detaylar ve nasıl kullanılacağı haberimizde.

Apple Music, Spotify'ı tahtından indirebilir mi?

MehmetA097

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Spotify'ı yerinden kıpırdatamaz birincisi cok yavas isliyor bu performansi iyilestirilmeli

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Spotify'ı yerinden kıpırdatamaz birincisi cok yavas isliyor bu performansi iyilestirilmeli
Eğer Spotify, 3 aylık Premium hesap için sudan ucuz bir fiyat belirlerse(birkaç ay önce) tabii ki Apple M., Spotify'ı yakalayamaz. Bir süreliğine...

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Çok iyi olmuş :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
6 cihaza kadar destekli çoklu hesap 15 lira, babamla bunu kullanmayı düşünürüm hatta kız kardeşime de yaparız da hesaplar farklı?

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Taylor falan olması güzel ama uygulama beta olduğu için biraz yavaş. Zamanla düzelir inşallah. Windows için Apple Music var mı? :)

H

Harun Dayısoylu

SDN Okuru
Spotify kullanıcısıyım. Apple Music Türkiye'de haberini gördüğüm gibi üyeliğimi başlattım. Aile üyeliği baldan tatlı. Spotify'ın tahtını sallar mı sallar. Ve ben hatta spotify üyeliğimi sonlandırmayı bile düşünüyorum.

Sylnty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Spotify ile Apple Music arasında gidip gidip gelinecek gibi :confused1:
Artık Türkiye'de de kullanılması ne hoş ^^

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
6 cihaza kadar destekli çoklu hesap 15 lira, babamla bunu kullanmayı düşünürüm hatta kız kardeşime de yaparız da hesaplar farklı?

6 kişi kullanım hakkında tam bilgi almak lazım. Eğer farklı hesaplardan aile kullanımı olarak sayılacaksa 6 kişi bir deveye girer gibi hesap alabiliriz :mrgreen:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
6 kişi kullanım hakkında tam bilgi almak lazım. Eğer farklı hesaplardan aile kullanımı olarak sayılacaksa 6 kişi bir deveye girer gibi hesap alabiliriz :mrgreen:

Aile paylaşımını ayarlamak lazımmış ilk önce. Ha olmazsa ininal alırım her ay harçlık alır atarım içine.

leventsonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bir haftadır Apple Music i yoğun bir şekilde kullanıyorum.Ve 1haftalık izlenimlerim çok olumlu.Türkçe Müzik Arşivi yeterli değil.Ama daha Türkiyede hizmete gireli sadece 1 hafta oldu.Bunu normal karşılamak lazım.Apple gibi bir şirket kısa bir zamanda Türkçe Müzik Arşivinin eksikliklerini tamamlayacaktır.Şimdi gelelim Apple Music in çok beğendiğim özelliklerine;şarkı önerileri harika,Apple Music te ne kadar çok ince ayar yaparsanız size önereceği şarkılar o kadar iyi olacaktır.Mesela beğendiğiniz şarkıları,sanatçıları beğenmeyi unutmayın.Beğenmediklerinizi de beğenmedim olarak işaretleyin.Apple Music in beğendiğim bir diğer özelliği ise;iCloud Müzik Arşivi.Bu özelliği pc de,telefonda ve tablette aktive ederseniz iTunes müzik arşivinizi Apple Music e aktarmış oluyorsunuz.Ve Müzik arşivinize bir şarkı eklediğinizde cihazlarınızı pc ye bağlamadan otomatik olarak eklediğiniz şarkılar iCloud üzerinden cihazlarınıza aktarılmış oluyor.Bu arada iCloud Müzik Arşivi iCloud alanınızı kullanmıyor.Yani istediğiniz kadar çok şarkıyı ekleyebilirsiniz.Tüm parçalarınız Apple Music te saklandığı için cihazlarınızda ciddi bir alan da kazanıyorsunuz.Sonuç olarak;Apple Music eksikleri olmasına rağmen,sahip olduğu özellikler ile ilerisi için çok büyük potansiyel taşıyor.Ben Spotify yı da en fazla 6 ay içinde geçeceğini düşünüyorum.