Toshiba i7 işlemcili GTA V en düşük ayarlarda kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

Antalyalii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İS Sürümü Microsoft Windows 10 Home Single Language 10.0.10586
BIOS Sürümü 5.10
CPU Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz
Fiziksel Bellek 8192MB RAM
Sabit Disk Sürücüsü Kapasitesi 985,207,947,264 [Bayt] 917.546 [GB]
Sabit Disk Sürücüsü Boş Alan Kapasitesi 479,127,904,256 [Bayt] 446.223 [GB]
Video Intel(R) HD Graphics 5500 Sürüm=20.19.15.4331
NVIDIA GeForce 930M Sürüm=10.18.13.6143
Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768 Piksel
Renk Kalitesi True Color (32 Bit)
Ses Conexant SmartAudio HD Sürüm=8.66.2.0
Ağ Intel(R) Dual Band Wireless-AC 3160 Sürüm=17.16.0.4
Realtek PCIe GBE Family Controller Sürüm=8.36.826.2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
abi en düşük ayarlarda her şey kapalı hala kasıyor ya crack falanmı değiştiricem oyunumu update edicem bi yardım edin

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Oyun dahili grafik kartı ile açıldığı için olabilir kontrol ettiniz mi

Antalyalii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nvidia grafik işlemciiyle çalıştırdım hala aynı

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
vallaha kardeşim bende anlamadım niye kasıyor acaba gta 5i açınca hz uygun olmayan mod diyormu e dediklerimi yap refreshlocku indir masaüstünü 75 hz yap veya 60hz programı çalıştır üstte enable var ona bas simge durumuna küçült ve gta 5i aç inşallah olur kardeş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yada driveri güncelle

Antalyalii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
driverida güncelledim.sen enson 800x600 dediğinde yaptım ozamandan beri oynuyorum son bi kaç gündür o şekillde donmaya basladı tekrar

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Kardeş virüs olabilir :( imkanın varsa format at çünkü kasmaması lazım :(

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Büyük ihtimalle kullandığınız Crack'den dolayıdır. Farklı bir crack ya da Orjinal oyunu alın.

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
kardeş bence virüs girmiş senin pcye dll dosyalarını bozar benim pcye sality virüsü bulaştı pcde hiçbirşey yapamıyorum çok yavaş oyunda oynanmıyor kasma dolayısıyla :( format atmam gerek :( bugün oyun oynim dedim açtım oynadım kapattım yeniden açtım birde ne görüm dll hatası bozuk görüntü :( hemde dll boyutuda değişmiş yani sality dll killed finish bilgisayardan turbo sesi gibi ses geliyor yükseliyor azalıyor bide işlemciyi yağladım temizledim yok aynı dll error turbo pc bozuk görüntü sality falan filan bıktım ya bunedir arkadaş tövbe tövbe

Büyük ihtimalle kullandığınız Crack'den dolayıdır. Farklı bir crack ya da Orjinal oyunu alın.

Crackmı ne alaka kasmayla kardeş en azından bildiğim kadarıyla :D

kenantiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Crackmı ne alaka kasmayla kardeş en azından bildiğim kadarıyla :D

Crackten de kaynaklanabiliyor ama sanmıyorum. İntel HD Graphics 5500 yeni güncelleme yayınladı onu yüklemen gerek. İşin kötü yanı sadece windows güncellemesi ile kuruluyor. Windowsunu güncelle.(Hemen hemen aynı sisteme sahibiz, sadece benim işlemci i5 ve nvidia 940m)

Antalyalii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla format atacam ya servise götürücem yine kabloyu cıkardım azaldı donma ama bi format attırayım :(

yeni update ve crack indiriyorum artık oda olmazsa direk format oda olmassa oyun falan oynamıyorum :hammer:

yada gidicem win8 veya win7 yuklicem bu win10 berbat ya oyunlar açısından

kenantiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format atmana gerek yok, Windows Update den güncelle yeter :))

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Windows 10'mu oyun için daha gelişmedi yani hala bazı oyunları desteklemiyor sen en iyisi windows 8'e geç ama benim tercihim windows 7 ama sana kalmış birşey kardeş

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Windows 10'mu oyun için daha gelişmedi yani hala bazı oyunları desteklemiyor sen en iyisi windows 8'e geç ama benim tercihim windows 7 ama sana kalmış birşey kardeş
Ne alakası var? İnsanları yanlış yönlendirmeyin yok öyle bir şey.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498

Bilmediğiniz konularda yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin.
Sizde oyunu satın alır mısınız. Her korsan çalışacak diye birşey yok.

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
antalyaliii kardeş lütfen şu 8.1 yada 7'yi yükleyebilir'misin 5'yıldır bilgisayar'la uğraşıyorum kasarsa beni arkadaşlıktan engelle bu kadar'da eminim....

2. olarak'da şarj makinas'ını değiştir olmazsa pilin'i servis'e göster.

Bilmediğiniz konularda yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin.
Sizde oyunu satın alır mısınız. Her korsan çalışacak diye birşey yok.

Ne alakası var? İnsanları yanlış yönlendirmeyin yok öyle bir şey.

adam diyor'ki oyun oynamaktan vaz geçeceğim diyor, bende tavsiye'de bulundum, böyle 80 yıllık windows kullan'an biri gibi bana sataşmayın, mâdem biliyorsunuz neden tavsiye'de bulunmadınız neden çözmediniz, ilk önce hata yapmış uyar'ayım dersin böyle kapıyı tekme'yelerek uyarılmaz, ben burda ne adam öldürdüm, ne'de tehtid ettim, ben sadece öneri'de bulundum, herkez herşeyi bilecek diye kural'da yok,

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
adam diyor'ki oyun oynamaktan vaz geçeceğim diyor, bende tavsiye'de bulundum, böyle 80 yıllık windows kullan'an biri gibi bana sataşmayın, mâdem biliyorsunuz neden tavsiye'de bulunmadınız neden çözmediniz, ilk önce hata yapmış uyar'ayım dersin böyle kapıyı tekme'yelerek uyarılmaz, ben burda ne adam öldürdüm, ne'de tehtid ettim, ben sadece öneri'de bulundum, herkez herşeyi bilecek diye kural'da yok,

210 küsür orijinal oyunum var dijital, windows 10 cephesinde sıkıntı çıkaranını, çalışmayanını görmedim ben. Forumlarda da da şikayetçi olan yok. her şey olması gerektiği gibi. her türlü yoruma açığız, istediğiniz öneriyi yapın ama "Windows 10 oyun için daha gelişmedi" demek, yanlış yönlendirmedir. kusra bakmayın sert yazılmış gibi görülebilir ama sonuçta burada yüz yüze konuşmuyoruz.

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
antalyaliii kardeş lütfen şu 8.1 yada 7'yi yükleyebilir'misin 5'yıldır bilgisayar'la uğraşıyorum kasarsa beni arkadaşlıktan engelle bu kadar'da eminim....

2. olarak'da şarj makinas'ını değiştir olmazsa pilin'i servis'e göster.

dediğine aynı cevabı veriyorum, "her'kez herşey'i bilecek diye kural yok"

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Hayır ben mesajımı tamamen görsün diye alıntı yaptım kardeş :)