FrontPage 2003 Dil sorunu

Bu konuyu okuyanlar

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İngilizce olan Microsoft Front Page 2003 yazılımını Türkçeleştirmek istiyorum,
Türkçe dil paketini de indirdim ama nereye ve nasıl kurulacağını bilemiyorum bilgisi olan varsa bi zahmet el atın...

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.tamindir-depo.com/dosyalar/editor/speedy/FrontPage2003TR.zip

Verdiğim adresteki yamayı bir deneyin eğer bu şekilde olmazsa MUI (Multilanguage User Interface) Yüklemesi ile deneriz.

Ben de aynen bu verdiğiniz linkteki yamayı deniyordum zaten Yine de indirdim ve rardan çıkardım ve içerisindeki SHANEX.EXE i çalıştırıyorum ve kurulum başarıyla sonuçlandı diyor ama FfrontPagee bakıyorum hayla ingilizce...
Acaba yama kurulumunu yanlış mı yapıyorum

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu dosyaları frontpage'in olduğu klasöre atıp deneyebilirsin. O da olmazsa "Microsoft Office 2003 Multilingual User Interface Pack (MUI)" yardımıyla dilini değiştirebilirsin. Yalnız bu torrent halinde bende mevcut belki direk linkde bulabliriz ama yasal durumu ne olduğunu bilmediğim için burdan paylaşamıyorum.

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu dosyaları frontpage'in olduğu klasöre atıp deneyebilirsin. O da olmazsa "Microsoft Office 2003 Multilingual User Interface Pack (MUI)" yardımıyla dilini değiştirebilirsin. Yalnız bu torrent halinde bende mevcut belki direk linkde bulabliriz ama yasal durumu ne olduğunu bilmediğim için burdan paylaşamıyorum.

dil paketindekileri frontpagein bulunduğu klasöre (office klasörü) taşıdım ve orada kurulumunu çalıştırdım ama yine de frontpagein dili değişmedi.
Şimdi ne yapabiliriz acaba... MUI nin ne olduğu konusunda hiçbir bilgim yok...

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
MUI: Multilingual User Interface Pack Çok dilde kullanıcı arayüzü paketi demektir. Yani Bilgisayarında Windows XP yüklü ama ingilizce. Yeni kurulum yapmadan bunu Türkçe yapmak için WindowsXP Türkçe MUI yüklüyosun ve Türkçe olarak kullanmaya başlıyorsun. Office içinde bu geçerli. Bu olayın paylaşımının yasallık derecesini bilmediğim için moderatorlerle görüşüp uygun görürlerse burda paylaşırım.

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bekliyeceğim... Teşşekkürler

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sorunu biz kendi aramızda çözmüş bulunuyoruz. Başlığı çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz :)

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet sorunu çözdük
yardımlarından dolayı Kintaro'ya teşekkür ederim

olsinwe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
AYnı sorun bendede var banada yardımcı olabilirmisiniz . .

lenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı sebepten sıkıntı yaşıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Epey uzun vakit geçmiş ama... :)