ADSL2+ 16MBİt

Bu konuyu okuyanlar

Okanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 15579
Merhabalar,
8 mb ye kadar limitsiz paket kullanıyorum.Şuan internet hızım 3.5 mbit.Bir kaç sene önce hızımı sabitlettirmiştim yüksek hız alınca kopmalar oluyordu acaba hızımı arttırsam yine aynı sorunlarla karşılaşırmıyım?Taahhütüm 15 şubatta bitiyor ve tarifemi değiştirmek istiyorum.16 mb ye kadar ultranet limitsiz paketi var bu değerlerle kaç mb ye kadar sorunsuz erişim sağlayabilirim.Modemim airties wav 275.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Hocam sizle aynı durumdayım. Bende ilk başta 4 mbit sabitlettik. 8 e kadar di. Ama sürekli gidiyordu. Bizimde bu Şubat da bitiyor. Napcam bilmiyorum turkcell e geçmeyi düşünüyorum. Çünkü 4 mbit sabit internet git gide düştü şuan 1 mbit ile giriyorum kanser ediyor beni yukseltmiyor larda. En yüksek hız bu kadarmis yan bina 10 mbit ile giriyor kafayı yicem şu durumda

Okanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim o konuda sıkıntım yok 3.5 mbit geliyor kopma sorunum falan yok da 4.5g den bahsediyoruz 375 mbit diyoruz 60 lira fatura ödeyip 3.5-4 mbit internet alıyoruz.Ben yine 8-10 mbit e razıyım.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Biz de sekiz kullanıyoruz çünkü en fazla 13 alabildiğimiz için. Hız 13 olduğu için sürekli kopmalar olur dediler 16 vermediler. Fiber modem aldık pusuya yattık hadi hayırlısı

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Benim o konuda sıkıntım yok 3.5 mbit geliyor kopma sorunum falan yok da 4.5g den bahsediyoruz 375 mbit diyoruz 60 lira fatura ödeyip 3.5-4 mbit internet alıyoruz.Ben yine 8-10 mbit e razıyım.
Ben 8 e bile razıyım. Telefonumda 10-15 mbit görüyorum. Ttnete o kadar para veriyoz bide

Okanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bulunduğum bölgede yok maalesef ben deonu düşünüyordum da.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Alabileceğiniz internet hızı, evinize internetin veridilği santral ile eviniz arasındaki mesafe ile alakalı bir durum. müşteri hizmetleri size bu mesafe bilgisini sormazsanız vermez. sorsanız da genelde bilmediğinden söyleyemez. siz müşteri hizmetlerine bana hangi satral binasından hizmet veriliyor diye sorun, söyleyecekleri santral binasının yerini çevrenizden biliyorsanız mesafeyi aşağı yukarı hesaplarsınız. santral ile eviniz arasındaki mesafe 1.500 metreden fazlaysa 8 mb den yukarı internet alamazsınız. anlaştığınız tarife ne olursa olsun. he siz şimdi dersinizki madem bu hızı bana veremiyorsun neden satıyorsun? bu da servis sağlayıcının kalleşliği işte.

alabileceğiniz internetin üzerinde bir hız hattınıza tanımlattırısanız kopmalar yaşanır. müşteri hizmetleri 4 mb diyorsa 4mb.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
8 mbit alır üstünü alamazsın.