WD 500GB HDD Kurtarma (yardım)

Bu konuyu okuyanlar

nerevidey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleyküm

arkadaşlar 2. harddiskim deki verileri kurtarmam gerekiyor dün akşam pc den söktüm bugun taktığımda hdd gözükmedi
herhangi bi sorun yok disk yöneticisinde gözüküyor ama yeni birim olarak atamamı istiyor içinde ki dosyaları kurtarmam gerekli bu yüzden biçimlendirmek istemiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Selamunaleyküm

arkadaşlar 2. harddiskim deki verileri kurtarmam gerekiyor dün akşam pc den söktüm bugun taktığımda hdd gözükmedi
herhangi bi sorun yok disk yöneticisinde gözüküyor ama yeni birim olarak atamamı istiyor içinde ki dosyaları kurtarmam gerekli bu yüzden biçimlendirmek istemiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?
Mahallede bilgisayarcı varsa ondan hdd adaptörü iste ve usb yoluyla bağla. Yoksa burdan sipariş et:
http://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/usb-to-ide-sata-hdd-dvd-cd-cevirici-adaptor-P58700858

nerevidey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adaptorsuz kurtaramicam sanirim

nerevidey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Servisi isini bilmemde kurtardim sanirim easyrecovery programiyla kopyaladm tekrar dosyalarimi bi kac tanesini kontrol ettim saglamdi bu aksam tekrar detayli olarak kontrolunu saglicam durumdan haberdar ederim

nerevidey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardimin icin sagol dosyalarimi kontrol ettm hepsi saglam bicimlendirdim tekrar harddiski kullanmaya devam ediyorm programin daha once silinen dosyalarida kurtarma gibi bi ozelligi var sanirim sildigim butun dosyalari da buldu

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
farklı bir bilgisayara taktıysan gpt koruma olabilir

nerevidey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayir farkli pc ye takmadim da cikardigm hdd yerine baska bi hdd takip bicimlendirme felan yapmistm bundan kaynakli olabilir