Forum Dh Rezil Bir Site

Bu konuyu okuyanlar

Danceofeternity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar forum dh rezil bir site neden derseniz ilk başta iyi yönlerini bahsedeyim

+Donanım bölümü iyi sayılır

+ Pm sistemi iyidir 3 pm seçeneğiniz var ayrıca blok özelliği de var

+ Arkadaş olduğun kişiler yeşil renkle çevrimiçi listesinde gösterilir eğer çevrimiçi olduğunu gizliyor fakat o kişi ile arkadaş iseniz yamuk yeşil gösterir

+ Telefon bölümünde ana başlıklar var sadece bununla kalmıyor rom rot twrp ile çok bilgilendirici başlıklar var orada çok saygın ustalarımız var ellerinden öperim.

GELDİK EN REZALET KÖTÜ YANLARINA

-Konu dışı bölümü berbat

- Bir sürü troll kaynıyor troll eksik olmuyor

- Kendini bilmiş üyeler çok fazla bilmişlik taslayan çok

- Küçük yaşı olanlara hemen yavşıyorlar. Bunu takip ettiyseniz görmüşsünüzdür

- EN ÖNEMLİ KISIM BURADA BAŞLAYIP BİTİYOR GERÇEKTEN ÇOK AHLAKİ SEVİYESİ DÜŞÜK ÇOK HAKARET EDENLER FAZLA ÇOK FAZLA TROLLÜK YAPAN POST YAPAN VAR. KONU HORTLATMAKTAN ZEVK ALANLAR. GEREKSİZ MESAJLAR YAZANLAR. RESMEN AİLE TERBİYESİ ALMAYANLARA TERBİYE VERİYORUZ
-Fake hesaplar açıp birine kafayı taktı mı ana avrat küfür eden saydıran çok.( Bunları yönetim silip ceza veriyor tabii ki de.

- Yönetim sistemi berbat. Oturup çocukları yönetici yapmışlar bunlar da kafalarına uymayanlara ceza veriyorlar.

- Forum destek kısmı var( ceza aldığınızda veya benzeri durumlarda desteğe yazı yazabiliyorsunuz ve oradan 4-5 günde anca cevap geliyor.

- Tartışmalar bitmiyor

- Her tipte insan var aman üye olurken dikkat edin kimse ile münakaşaya girmeyin size kafayı bir takarlar terör örgütü pkk gibi bir daha aradan asır geçse bırakmazlar
- Tasarımı çok gözü yoruyor çok karışık

- Gereksiz online listesi var onları oku oku bitmiyor

BENDEN BU KADAR ARKADAŞLAR ORAYA ÜYE OLURKEN BİN KERE DÜŞÜNÜN BİN KERE DÜŞÜNÜP YAZIN.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Ne varsa Sdn'de var ama şu sıralar sorunları var.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Neden böyle düşünüyorsunuz. Her kafadan insanlar bar. Olacak tabikide mükemmel olmasını bekleyemezsiniz. Sdnyi ben çok seviyorum. Ama ekşisözlük kadar çok bilgi bulabilecpeiniz bir forum dh. Bir arabanın 1.4 1.6 farklarını çeşitli bilinmeyen araba modellerini özelliklerini ufak tefek bilimum ev eşyaları dünyanın bilinmeyen yerleri çeşitli ülkelerde yaşayanların o ülke için anlattıkları daha nice şey var.

Danceofeternity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Neden böyle düşünüyorsunuz. Her kafadan insanlar bar. Olacak tabikide mükemmel olmasını bekleyemezsiniz. Sdnyi ben çok seviyorum. Ama ekşisözlük kadar çok bilgi bulabilecpeiniz bir forum dh. Bir arabanın 1.4 1.6 farklarını çeşitli bilinmeyen araba modellerini özelliklerini ufak tefek bilimum ev eşyaları dünyanın bilinmeyen yerleri çeşitli ülkelerde yaşayanların o ülke için anlattıkları daha nice şey var.

Bilgilendirici bir sürü bölümler olduğu gibi bir sürü de kötü yanları var.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
DH Forum o kadar kötü bir yer değil. Üye olmayı denemiştim ama beceremeyince uğraşmadım. Şu an açılmış olan konular gayet yeterli zaten. Her türlü konuda bilgi bulabildiğim bir forum. Tasarımını düzeltse çok daha iyi olabilir tabi.

Danceofeternity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
DH Forum o kadar kötü bir yer değil. Üye olmayı denemiştim ama beceremeyince uğraşmadım. Şu an açılmış olan konular gayet yeterli zaten. Her türlü konuda bilgi bulabildiğim bir forum. Tasarımını düzeltse çok daha iyi olabilir tabi.

Tamam bilgiler yeterli ama konu dışı bölümü berbat üslup seviyesi yerlerde her türlü burası daha iyi bence en azından ben böyle düşünüyorum sana da saygı duyuyorum :).

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
66
İlk üye olduğum forum sanırım dh idi bütün sözleşmeyi okumuştum, bana çok şey kattı beni ben yapan çoğu bilgiyi ordan öğrendim gayet güzel bir forum çok ayrıntılı rehberleri mevcut, konu dışı bölümünden şikayetçi isen girmezsin olur biter.

Danceofeternity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlk üye olduğum forum sanırım dh idi bütün sözleşmeyi okumuştum, bana çok şey kattı beni ben yapan çoğu bilgiyi ordan öğrendim gayet güzel bir forum çok ayrıntılı rehberleri mevcut, konu dışı bölümünden şikayetçi isen girmezsin olur biter.
Üslup seviyesi orada genel olarak düşük hesabımı kapattım yorum yazmıyorum sadece özel mesajlara bakıyorum.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Gayet güzel forum DH.

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Oraya hiç üye olmadım,
yazılanlar arapça gibi.
bişey anlamassınız,
üslup desen yerde,
çok küfür var,
saçma konular var,

SDN FORUM CANDIR,
GERİSİ HEYECANDIR.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
2007'den beri takip ediyorum burayı 2009'da üye oldum hiç kendisini bozmadı :) Bazen yeni moderatörlerin hataları oluyordu anlayıp ölçüp az eleştiri yaptım zamanında ama kimsenin kalbini kırmadan ;).

SDN iyidir arkadaşlar başka forumların düzensizliği ve standartlığını görünce, etik olmayan yazılarını ve egolu yöneticilerini görünce daha iyi anlarsınız

X

xuserx

SDN Okuru
Ağır bir eleştiri olmuş bence, o kadar büyük yerde o kadar üye olunca her türden insan olması doğal.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
forumlar güzeldir arkadaşlar. onlar da bizim kardeşimiz.

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Öbür forumlar tabiki kardeşimiz ama daha öğrenecek çok şeyleri var ;)

SDN CANDIR,
GERİSİ HEYECANDIR.

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Valla ben en son ikinci elden bir alışveriş yapayım dedim bölüm yetkisine mal sağlam mı dedim garanti açısından o yanlış anladı adam bana i7 3770k ile üst düzey bir anakart ile üst düzey bir soğutucuyu 1000 liraya verecekti ben bunu dedikten sonra yok satmam şöyle böyle etti adamdan özür diledim ona rağmen kabul etmedi adamlar çok alıngan ya :(

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Herkesin forumu kendine arkadaşlar, karalama yapmayın. SDN farkını yaşayın yeter. :D

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Şöyle bir gerçek var yalnız oranın yaş ortalaması buranınkinden büyük bu gerçeğe kimse karşı çıkmaz bana göre

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Valla ben en son ikinci elden bir alışveriş yapayım dedim bölüm yetkisine mal sağlam mı dedim garanti açısından o yanlış anladı adam bana i7 3770k ile üst düzey bir anakart ile üst düzey bir soğutucuyu 1000 liraya verecekti ben bunu dedikten sonra yok satmam şöyle böyle etti adamdan özür diledim ona rağmen kabul etmedi adamlar çok alıngan ya :(
Adama öyle denirmi :D