Bilgisayarımdan Ses Çıkmıyor

Bu konuyu okuyanlar

ProHasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Benim Benim Bilgisayarım Windows 7 Bilgisayara Format Attıkdan Sonra Daha Ses Çıkmamaya Başladı

Her Ne Denediysem Deneyim Bi Türlü Düzelmedi Lütfen Yardım edin

Sistemim
Ekli dosyayı görüntüle 15357

Ekli dosyayı görüntüle 15357
1MJnnj.png

Ses Düzeyi Karıştırıcısı (İşaretlediğim yer önceden yoktu formattan sonra geldi)

L1booo.png

DirectX Tanı Aracı - Ses Bölümü

rZOddm.png

Aygıt Yöneticisindeki ''Ses video ve Oyun Denetleyicileri''

7M688Y.png

Birde Ses Sorun Gidericisinde Çıkan Hata
Ekli dosyayı görüntüle 15359

PPlEP6.png

İleri ye Basınca Çıkan Hata (Kulaklık Takılı Olduğu Halde)

qPG2PB.png

Arkadaşlar Sürüsüyle Kulaklık Denedim Yine Olmadı Hoperlörüm Patlamıştı O Yüzden kullanamıyorum

Telefonda Çalısan Kulaklığı Bile Denedim Olmadı Yani Kulaklık la İlgili her hangi bir sorun yok

lütfen bi çözüm biliyorsanız önerin yapim Yav -1 Aydır- pc den ses çıkmıyor lütfen yardım edin

Eklememi İstediğiniz Resim Varsa Lütfen Yorum a Yazın
Ekli dosyayı görüntüle 15358

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Anakart marka ve modelini yaz tahminimce eski bir anakart sitesinden xp ses driverini indir ve uyumluluk modunda yükle düzelir.

ProHasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 benim pc

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Anakart = ECS G31T-M7 1.0

ProHasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl yapıcağımı söylerseniz sevinirim xp driver nerde ?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Ses sürücülerini yüklemen lazım.Kullandığın eski driverlerin CD si elindeyse onu tak düzgün bir şekilde kur.Tabi bunu yapmadan önce eski ses sürücülerini kaldır.

Hoparlarü başka usb girişinde dene.Kulaklığı da varsa diğer girişte (önde olan) dene.

E

erkan6245

SDN Okuru
merhabalar çok acil bir durum lütfen yardım edin.
bilgisayarıma format attırdırm ama sanırım herifçioğlu ses kartını yüklememiş. ekranın sağ alt tarafında ses imgesi bile yok. ana kart gigabyte GA-945GZM-S2 kodlu ama bulamadım nasıl yüklemem gerek veya başka bir sorun olabilir mi şimdiden teşekkürler...

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
merhabalar çok acil bir durum lütfen yardım edin.
bilgisayarıma format attırdırm ama sanırım herifçioğlu ses kartını yüklememiş. ekranın sağ alt tarafında ses imgesi bile yok. ana kart gigabyte GA-945GZM-S2 kodlu ama bulamadım nasıl yüklemem gerek veya başka bir sorun olabilir mi şimdiden teşekkürler...

Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition) Bunu kurdunuz mu ?

Sürücüler burada mevcut: http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-945gzm-s2_21/download/

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
ikisini de kurdum fakat aynı sorun devam ediyor ses yok. sağ altta ses linki de yok ne yapmalıyım

Kendi ses sürücülerini kurmanıza rağmen hala ses çıkmaması garip :confused: Şuan kurulu olan işletim sistemi nedir ?

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Üzerinde oynama yapılmış bir sürüm olabilir sizde ki XP belki o yüzden ses de sıkıntı çıkıyordur en iyisi Windows 7 kurun siz :)