Lise diplomasını kaybettimmm!

Bu konuyu okuyanlar

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar lise diplomamı kaybettim. Ne yapmam lazım???
bir hafta içinde lazım bana.. :confused::confused::confused:

Son düzenleyen moderatör:

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Mezun olduğun liseden diploma yerine gecen mezuniyet belgesi alacaksın.

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hmm. polislik sınavlarına başvurcam. acaba kabul ederlermi.. :(

Geçici mezuniyet belgesi diploma yerine geçer.. Elbette kabul edilir.. Şartlar içerisinde diploma dışında belge kabul edilmiyor gibi bir madde varsa bilemem.. Normalde bir çok yerde geçiyor..

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Geçici mezuniyet belgesi diploma yerine geçer.. Elbette kabul edilir.. Şartlar içerisinde diploma dışında belge kabul edilmiyor gibi bir madde varsa bilemem.. Normalde bir çok yerde geçiyor..

tmm teşekkürler bilgi için şimdi liseye gidicem inş verirler.. yoksa :eek::eek:

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Mezun OLduğun listeye git Ordan alırsın örneğini.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Okuldan aldığın ikinci belgeyi 'aslının aynıdır' diye damgalatıp imzalattırman gerekiyor. Hatta bunu okul yapınca geçerli sayılmayabilir, noterden de onaylatabilirsin ;)

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Okuldan aldığın ikinci belgeyi 'aslının aynıdır' diye damgalatıp imzalattırman gerekiyor. Hatta bunu okul yapınca geçerli sayılmayabilir, noterden de onaylatabilirsin ;)

Ya kardeşim alakası yok ya insanları lütfen yanlış yönlendirmeyin adama sölüceğiniz tek kelime var git mezun olduğun liseden örneğini al okadar.!!

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ya kardeşim alakası yok ya insanları lütfen yanlış yönlendirmeyin adama sölüceğiniz tek kelime var git mezun olduğun liseden örneğini al okadar.!!

Al arkadaşım ekteki dosyayı bi güzel oku ondan sonra kim yanlış bilgi veriyor gel birdaha konuşalım!!

Adam yazmış oraya 'belgelrin örneği noter tastikli olmalıdır' diye... Hayır bilip bilmeden konuşuyosun madem kendine nasıl bukadar güveniyosun? Allah Allah yaa...

Son düzenleme:

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar diplomanın aslı olmadan noter nasıl aslı gibidir damgası vurabilir. benim bildiğim bu aslı gibidir damgası fotokopiler için falan oluyodu. tamam mezuniyet belgesi alsa, noter nerden bilicek orjinal diplomayı da aslı gibidir diye mühür basıcak??

Son düzenleme:

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Al arkadaşım ekteki dosyayı bi güzel oku ondan sonra kim yanlış bilgi veriyor gel birdaha konuşalım!!

Adam yazmış oraya 'belgelrin örneği noter tastikli olmalıdır' diye... Hayır bilip bilmeden konuşuyosun madem kendine nasıl bukadar güveniyosun? Allah Allah yaa...

Ben gittim 3 defa aldım ve gereken yerlere verdim ben noter e de gitmedim ne alaka ama öle bi ülkede yaşıyoruz ki kanunlar beli deyil.

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar bugun gittim okula fakat müdür ve yardımcı yoktu malesef pazartesiye kaldı iş. pazartesi belli olcak. polislik için noter den tastik gerkiyormu gerekmiyormu polis okuluna gidip sorcam. halledicem bir şekilde. off!

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
arkabisrem, mesaj içeriğinin tümünü kalın harflerle (buna ek olarak BÜYÜK karakterlerle) yazmak yasak. bundan sonraki yazılarını diğer SDN'ye kayıtlı kişiler gibi yapmalısın. (bu ilk uyarı, 2.si olmasın)

erdemgazetesi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Gazeteye ilan ver
Diplomanı aldığın okula git gerekli bilgileri verirler

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
tartarus arkadasın werdigi ekte "2-)Lise Diploması veya çıkış belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi veya noterden tasdikli örneği" yazıyor eger okulun diplomayı tekrardan hemen weremese bile cıkıs belgesini alabilirsin kolay gelsin ..

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
saolun arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için.
bu arada forumda yeni sayıldığım için kuralları bilmiyordum özür dilerim.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
arkabisrem eğer başka bir konuda yine kalın karakterle yazdığını görürsem uzaklaştırma vermem gerekecek sana şimdiden haberin olsun....

forumda konu açmadan, mesaj yazmadan önce forum kurallarını okuyunuz..!!!!

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
diploma konusu nerelere geldi böyle :S
diploma kayıplarında gazete ilanıda istenebiliyor

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
arkdaşlar aldım okuldan çıkış belgsini. hiç bişey istemediler. yardımlarınız için saolun.

gkhn34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaslar bana yardım edebilicek bi kişi varsa ne olur yardım etsin ben ticaret lisesini bu sene bitirdim ama lise 3 ten sorumluluk dersim var sorumluluk sınavı 7 eylulde 5 eylulde üniversite kaydı için son gün okuldan mezuniyet belgesi gibi bi belge verirlermi acaba kayıt olabilmem için üniversiteye ??? bilgisi olan varsa lütfen paylaşşın .

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Öyle birşey vermezler.Dersleri verdiğin gün ancak o belgeyi alabilirsin.Aksi halde böyle vermek suçtur.
Lafı fazla uzatmama gerek yok:)

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
ya arkadaslar bana yardım edebilicek bi kişi varsa ne olur yardım etsin ben ticaret lisesini bu sene bitirdim ama lise 3 ten sorumluluk dersim var sorumluluk sınavı 7 eylulde 5 eylulde üniversite kaydı için son gün okuldan mezuniyet belgesi gibi bi belge verirlermi acaba kayıt olabilmem için üniversiteye ??? bilgisi olan varsa lütfen paylaşşın .

2. yerleştirmeleri bekleyeceksin.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Nasıl kaybettin Evdemi dışardamı evdeyse bulursun dışardaysa eğer geçmiş olsun..:)