Samsung Tablet için tavsiyeleriniz

Bu konuyu okuyanlar

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
mrb arkadaşlar mağazam için tablet almayı düşünüyorum sadece whatsapp instergram a paylaşım yapmak için altta gördüğünüz modeli almayı düşünüyorum vatan bilgisayara gittim 1700 tl fiyat koymuşlar mecidiyeköyde daha önce bilgisayarlarımı aldığım firmaya sordum nakit 1450 tl fiyat verdi ne diyorsunuz bu fiyata daha iyi veya farklı bir model tavsiyeniz nedir bunumu alayım?

[h=1]SAMSUNG Galaxy Tab S2 T817 3GB-32GB Wi-Fi + 4G 9.7- Siyah Android[/h]

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sizin için batarya önemliyse ipad öneririm, şuan batarya % 49 Ekranın açık kaldığı süre 7 saate geliyor,bekleme zamanı 60 küsür saat tek şarj ile.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Sizin için batarya önemliyse ipad öneririm, şuan batarya % 49 Ekranın açık kaldığı süre 7 saate geliyor,bekleme zamanı 60 küsür saat tek şarj ile.

batarya önemli değil çünkü bunu gezdirmeyecem masaüstünde kalacak orda zaten pirize takılı kalır.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
O zaman sim kartlı model niye alıyorsunuz ki? sim kartsız model alın nasıl olsa dükkanda kalacak diyorsunuz.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
O zaman sim kartlı model niye alıyorsunuz ki? sim kartsız model alın nasıl olsa dükkanda kalacak diyorsunuz.

internetten satış yapcağımız için whatsapp üzerinden siparişler alınacak bu yüzden :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
internetten satış yapcağımız için whatsapp üzerinden siparişler alınacak bu yüzden :)
Dükkanda internet yok mu? Mobil sabit hat alsanız mobil veriden daha ucuza gelir uzun vadede :)

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Dükkanda internet yok mu? Mobil sabit hat alsanız mobil veriden daha ucuza gelir uzun vadede :)

dükkanda internet var sabit hat iptal ettirdim bosuna para ödüyordum ona ayrıca hatlı tablet mecbur almak zorundayım çünkü arayan müşteriler olacak bu yüzden öbür türlü müşteri bize ulaşmak isteyecek v.s hepsi bi arada olsun bu yüzden :)

ayrı hat kullancam kendi nomu vermicem geceleri uyuyamam yoksa :) emlak işide yapıyoruz bi baktım gece 2 de adamın biri aradı kiralik daire varmı diye ondan sonra özel numarayı kullanmıyorum:)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
dükkanda internet var sabit hat iptal ettirdim bosuna para ödüyordum ona ayrıca hatlı tablet mecbur almak zorundayım çünkü arayan müşteriler olacak bu yüzden öbür türlü müşteri bize ulaşmak isteyecek v.s hepsi bi arada olsun bu yüzden :)

ayrı hat kullancam kendi nomu vermicem geceleri uyuyamam yoksa :) emlak işide yapıyoruz bi baktım gece 2 de adamın biri aradı kiralik daire varmı diye ondan sonra özel numarayı kullanmıyorum:)
Şurada bir eksiğiniz var tabletlerde sadece data sim kart desteklenir haberiniz olsun konuşma yapamazsınız.