Ios Yazılım Uzmanılığı sertifikası almak işe yarıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

softwarer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar android ile baya haşır neşir olduk ama ios ve dolayısı ile objective - c de geride kaldık eğitim alp kendimizi geliştirmek istiyoruz yada önere bileceğiniz farklı yollar varmı? İstanbulda şirketimiz kurumsal bir şekilde yazılımcılarımızı geliştirmek istiyoruz.
Belirli Araştırmalar sonucu okuduk araştırdık bir kaç eğitim firması bulduk. Online eğitimler hep ingilizce ve yaşıyacağımız sorunlara karşılık vermiyolar o kadar paray boşa vermek'de istemiyoruz açıkcası. Bilginç'den oracle kursu almıştık ama ios çok farklı onun gibi iyi midir bilmiyorum. Düşünceleriniz nedir eğitim alan varmı şirket bazında kendini geliştiren var mı bilgilendiriseniz çok sevinirim:) saygılarımla.
Ios Yazılım Uzmanlığı

sdt2495

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilginçten java ve oracle eğitimi almıştım çokta işime yaradı yazılımdaki uzmanlığımı o firmadaki eğitmenlere borçluyum ama ios konusunda birşey diyemem. büyük ihtimalle farklı bir eğitmen tarafından bu eğitim verilir. bence firmayı arayıp eğitmenin cv'sini talep et ve incele. onun haricinde kesinlikle tavsiye ederim diğer firmalar gibi parayı değil eğitimi ciddiye alıyorlar.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iyi bir developer tanıdığım var bir sürü iş teklifi geliyor ama ya cok düşük ücretle cumartesi pazar dahil çalışmasını istiyorlar ya da hem ios hem android hem windowphone uygulaması aynı anda yapmasını istiyorlar. çok saçma bir durum.

eğitimleri alın bir şey demiyorum ama iyi bir iş bulmak çok zor.

Son mesajlar