Steam Ücretsiz Oyun Almak

Bu konuyu okuyanlar

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Steam'de CS:GO falan nasıl alabilirim ücretsiz olarak.Mesela bazı sitelerde reklama falan tıklıyosun coins kazanıyorsun sonrada bu coinsleri steam'de kullanabiliyormuşsun.Bunu doğru düzgün anlatabilecek olan var mı ?Ücretsiz olarak oyun alamaz mıyım ? Veya bir arkadaş hayrına CS:GO yollayabilir mi ? Yollarsanız süper olurdu.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Steam'de CS:GO falan nasıl alabilirim ücretsiz olarak.Mesela bazı sitelerde reklama falan tıklıyosun coins kazanıyorsun sonrada bu coinsleri steam'de kullanabiliyormuşsun.Bunu doğru düzgün anlatabilecek olan var mı ?Ücretsiz olarak oyun alamaz mıyım ? Veya bir arkadaş hayrına CS:GO yollayabilir mi ? Yollarsanız süper olurdu.
[MENTION=312196]scorpion[/MENTION] u çağırıyorum

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Ücretsiz olarak kimse sana cs go vermez anca bu çekilişler ve ücretsiz oyun keyleri veren siteler var belli günler onlarda 3-4 liralık dandik oyunlar mario gibi yani anlayacağın kimse vermez cs go yu öyle olsaydı biz almazdık.Bugün kış indiriminin son günü 12 tl zaten cs go alacaksan al

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu tür fasa fiso sitelere itibar etmeyin arkadaşlar. Bahsi geçen coinsler için genelde steam hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Birilerinin verdiği referans kodlarıyla sırtınızdan kazanç sağlıyorlar. Üç kuruş için hesap bilgilerinizi bu tür sitelere emanet etmeye değmez.

Unutmayın; Steam dışında olan hiçbir şey için valve sorumluluk kabul etmiyor ve zararı karşılamıyor. Diğer türlü herhangi bir sahtekarlıkta itemlerinizi, paranızı ve her ne kayba uğradıysanız zararı karşılanıyor.

Yanlış anlamayın ama, kimse babanızın hayrına bedava cs: go dağıtmaz.

Steam popüler olduğu için bu tür siteleein haddi hesabı yok. Bir şekilde kazıklanır ve hesabı kaptırırsanız pişman olursunuz. Hem 12 tl verip almak varken ne diye bu ne idüğü belirsiz sitelere bulaşıyorsunuz? Alın steamden keyfinize bakın.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Mesele 12 tl vermek değil ki.Kredi kartı vs. işleriyle uğraşmak istemiyorum.Bakkalda 12tlye satılsa alayım ama öyle değil ki.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kredi kartı şart değil, mobil ödeme seçenekleri var. Steam bölümünde sabit bir konumuz var bunun için.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Mesele 12 tl vermek değil ki.Kredi kartı vs. işleriyle uğraşmak istemiyorum.Bakkalda 12tlye satılsa alayım ama öyle değil ki.
Hocam paypal nakit veya innial kart çıkarın akbil gibi para yükleyip harcarsınız ama indirimler bugün bitiyor ona göre

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Bugün'ü 4'ü sanıyordum😀

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Telefona para yüklesem vergi alıcaklar yine bişey kalmıcak diye telefondan yükleyemiyorum :) hat kapanmasın diye sadece yüklüyorum.Kredi kartı da kullanmak istemiyorum.Benim zaten yok, ailemden birisininkinide almak istesem izin vermezler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yapıcak bir şey yok sanırım.Oyun alırsam vergiyi de ödeyeceğim :thumbdown:

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Telefona para yüklesem vergi alıcaklar yine bişey kalmıcak diye telefondan yükleyemiyorum :) hat kapanmasın diye sadece yüklüyorum.Kredi kartı da kullanmak istemiyorum.Benim zaten yok, ailemden birisininkinide almak istesem izin vermezler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yapıcak bir şey yok sanırım.Oyun alırsam vergiyi de ödeyeceğim :thumbdown:
vergisi kesilmiş bir arkadaşın yok mu? ona yükle parayı.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
vergisi kesilmiş bir arkadaşın yok mu? ona yükle parayı.
vay be çok zekisin :clap: Yarın yapabilirsem yaparım.

beyin-bedava_627326.gif

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Git 5 tl ininal kart al 15 tl yükle PTT'den 20₺ ye hallet. Vergi falan ne uğraşıyorsunuz.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Migros ve PTT şubelerinde ininal kartı alabiliyorsun mastercardın geçtiği her yerde bu kart geçiyor.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
cidden aklıma gelmemişti,kötü anlamda söylemedim
Bende mobil yolla ödiyecektim ancak hattı faturalıya yeni taşıdığı için olmadı (ilk üç ay mobil ödeme kullanılamıyormuş) bende paypal nakit aldım emin ol paypal büyük rahatlık bir paypal nakit al tavsiyemdir.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Yaş kaç? 18 üstüyse enpara kampanyası hala devam ediyor çıkar bi kart 3 ay boyunca %50 indirimle oyun al.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
yaş 17, en mantıklısı bi arkadaşın telefonunu kullanarak almak sanırım

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
yaş 17, en mantıklısı bi arkadaşın telefonunu kullanarak almak sanırım

Bende arkadaşımın telefonundan yapmıştım 20 tl yüklemiştik hesabıma orda 14.75 iyle oyunu aldım
Para yüklemenin sınırları var cs go 12 tl 20 tl lik yüklemelisin hesaba ki alabilesin 15 tl yükleme diye bir şey yok ya 10 ya da 20 yükleyebiliyorsun katlanarak gidiyor
Yarın inditimlerdeki son gün hızlı ol :)

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Bende arkadaşımın telefonundan yapmıştım 20 tl yüklemiştik hesabıma orda 14.75 iyle oyunu aldım
Para yüklemenin sınırları var cs go 12 tl 20 tl lik yüklemelisin hesaba ki alabilesin 15 tl yükleme diye bir şey yok ya 10 ya da 20 yükleyebiliyorsun katlanarak gidiyor
Yarın inditimlerdeki son gün hızlı ol :)
oyun almak için steam cüzdanına para yüklemeye gerek yok ki adamın hattında 12 TL varsa mobil ödeme yöntemi ile alır uygulamayı.

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
oyun almak için steam cüzdanına para yüklemeye gerek yok ki adamın hattında 12 TL varsa mobil ödeme yöntemi ile alır uygulamayı.

Benim arkadaşım steam cüzdanına yüklememiz lazım dedi :D
Bunu öğrendiğim iyi oldu birdahaki alışverişimde bunu kullanırım :)

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Benim arkadaşım steam cüzdanına yüklememiz lazım dedi :D
Bunu öğrendiğim iyi oldu birdahaki alışverişimde bunu kullanırım :)
Yok hocam, hiç gerek yok. Ben CS.GO,left4death 2 ve half life 2 satın aldım steam cüzdanına bir kuruş para yüklemeden.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
PC servise gitti! No gaming no happy...