Samsung Note 3 Neo ( SM-N7500Q ) Lollipop Güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

emre47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunuz
Samsung N7500Q modeli için resmi lollipop güncellemesi ne zaman gelecek ? Kullanıcılar olarak merakla beklemekteyiz. Teşekkürler.
Müşteri temsilcisi cevabı
Değerli Müşterimiz Emre Demircan,

Merhaba, Ben Samsung Müşteri Danışmanınız Yakup.

Samsung Electronics Türkiye ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili cevabımız aşağıda yer almaktadır.

SM-N7500Q model cihazınızın en güncel işletim sistemi " Android 4.4.2 KitKat " versiyonudur.

Samsung Electronics Türkiye olarak daha önce yaşanan yazılım sorunlarının tekrarlanmaması amacıyla, size daha iyi bir hizmet verebilmek için cihaz yazılımları detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Bu sebeple bir tarih bilgisi belirlenmemiştir.

Cihazlarımız için yeni bir güncelleme yayınlanması durumunda, bu bilgi bildirim olarak iletilecektir.

Konu ile ilgili, güncel haberleri ve bilgileri www.samsung.com.tr ya da Samsung Türkiye resmi Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Samsung Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
24.12.2015

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bildiğim kadarı ile stabil olunca bırakıyorlar ama siz custom rom yükleye bilirsiniz

Faster33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung her ülkeye farklı tarihlerde güncelleme sunuyor. Bildiğin kafasına estiği gibi yani dostum, tek yapman gereken şimdilik telefonunla mutlu olmak ve beklemek.

gokser

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Bundan sonra samsung dışında markalara yönelmen verilebilecek güzel tavsiyelerden biridir.