'Muhteşem bir Cimbom geliyor'

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
'Muhteşem bir Cimbom geliyor'
358120080714044823940.jpg
18 Temmuz 2008 03:55
İşte sarı- kırmızılı takımın kadrosundan gençlere, Lincoln'den hazırlık maçlarına kadar birçok konuda Alman hocanın ortaya koyduğu düşünceler:

Michael Skibbe, SABAH'a konuştu: "Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Kimse merak etmesin. Müthiş G.Saray geliyor"..
* Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Şu anda 32 kişiyiz. Ancak ben bu sayıyı 25'e düşüreceğim. Çok yetenekli genç futbolcularımız var. Bazıları mecburen sezon boyunca bizimle olmayacak ancak ben onları ve gelişimlerini sürekli olarak takip edeceğim.
* Lincoln çok kaliteli. Gelir gelmez kendisiyle görüştüm. Takıma katkı sağlamak için tüm gücüyle çalışacağını söyledi. Çok istekli çalışıyor ve kendini hazırlıyor.
*Transfer konusunu yöneticilerimizle görüşüyorum. Üç mevkiiye futbolcu bekliyorum: Kaleci, savunma ve forvet. Yönetimimiz elinden geleni yapıyor. Yeni futbolcular ya kampın son günlerine yetişecek ya da kamp sonrası bize katılacak.
*İlk iki hazırlık maçımıza genç futbolcuların ağırlıkta olduğu kadrolarla çıktık. Üçüncü maçımızda ise milli oyuncular ve Harry Kewell sahada olacak. Herkesin onları görmek istediğini biliyorum ancak biraz daha hazır olmaları gerekiyordu. Kimse merak etmesin müthiş bir Galatasaray geliyor.

kaynak
'Muhteşem bir Cimbom geliyor' haberi SPOR haberleri haberiHaber7 haber7.com - Güncel Haberler, Son dakika haberleri - Bu noktada haber var