avea internetimi kullanamıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
arkadaşlar dün itibari ile faturasız avea hattımı faturalıya taşıdım, herşey iyi güzel filan derken mobil internetimi kullanamıyorum! 2gb'internetim var fakat 1kb'ına bile dokunamadım halbu ki faturasız ken gayet güzel kullanıyordum ''3g'' yazıp 5555'e gönderdim artık 3g kullanıcısı olduğum'a dair mesaj da aldım ama söylediğim gibi internete giremiyorum.

Green_Mirror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3g ayarlarinin aktif olmasi icin telefonu acip kapatmaniz gerekiyor. Yaptiysaniz. Geriye birtek mobil ag ayarlarindan tleefonun 2 g de olup olmadigina bakma sansiniz kaliyor. Eger oradada 3g veya otomatik secili ise aveaya danismanizi oneririm.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
3g ayarlarinin aktif olmasi icin telefonu acip kapatmaniz gerekiyor. Yaptiysaniz. Geriye birtek mobil ag ayarlarindan tleefonun 2 g de olup olmadigina bakma sansiniz kaliyor. Eger oradada 3g veya otomatik secili ise aveaya danismanizi oneririm.
Açma kapatma işe yaradı çok teşekkürler☺☺

Green_Mirror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açma kapatma yapmadım,yeniden başlatma işe yaramaz mı?

Mantiken yaramasi lazim. Eger yaramadiysa ve bulundugunuz ortamda normalde 3g cekiyorsa ve telefonunuzun ag ayarlarini ellemediyseniz benim aklima baska bir secenek gelmiyor. Ilginc :) aveayi arayip bir sorun derim.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Avea yi arayın onlar sizi bilgilendirecek .