iOS cihazınızda olmazsa olmaz uygulamalar

Bu konuyu okuyanlar

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Arkadaşlar herkes olmazsa olmaz uygulamalarını yazsın bu sayede varlığını bilmediğimiz ama kullanışlı olan uygulamalara ulaşalım.
1Password
Spotify
Dropbox
Evernote
Spark

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Benim için de olmazsa olmazlar şunlar;

Kur'an Ezberlemek
1Password
Video Plus
Trafi
IMDb
En Yakın ATM

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşlar herkes olmazsa olmaz uygulamalarını yazsın bu sayede varlığını bilmediğimiz ama kullanışlı olan uygulamalara ulaşalım.
1Password
Spotify
Dropbox
Evernote
Spark

Abi 1Password ne kadar güvenlidir? Ben hep deftere yazarım şifreleri. Yoksa bu şifre mi oluşturuyor ne yapıyor tam olarak?

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Abi 1Password ne kadar güvenlidir? Ben hep deftere yazarım şifreleri. Yoksa bu şifre mi oluşturuyor ne yapıyor tam olarak?

Ne kadar güvenli bilmiyorum ama en güvenlisi o. Windows, iOS, Mac OS platformlarıyla eşzamanlı çalışması hayatımı kolaylaştırıyor. Örneğin bir steam şifrem var bakarak yazmaya üşenirsin buraya yazsam.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Ne kadar güvenli bilmiyorum ama en güvenlisi o. Windows, iOS, Mac OS platformlarıyla eşzamanlı çalışması hayatımı kolaylaştırıyor. Örneğin bir steam şifrem var bakarak yazmaya üşenirsin buraya yazsam.

Sizdeki ücretli versiyonu mu? Satın almaya gerek var mıdır ücretlisini? Benim de zor bi şifrem var. Neredeyse 2 yılda gire gire ezberledim.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Sizdeki ücretli versiyonu mu? Satın almaya gerek var mıdır ücretlisini? Benim de zor bi şifrem var. Neredeyse 2 yılda gire gire ezberledim.

Ben Apple Watch ile kullanmak için satın almıştım. Pro versiyona saatin yoksa para verme. Tüm özellikler açık. Sadece birkaç şey yok. Onlarda ne kadar önemli bilemem. Neler var yok uygulamanın içinden bakabiliyorsun.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Ben Apple Watch ile kullanmak için satın almıştım. Pro versiyona saatin yoksa para verme. Tüm özellikler açık. Sadece birkaç şey yok. Onlarda ne kadar önemli bilemem. Neler var yok uygulamanın içinden bakabiliyorsun.

Anladım. Deftere not almaktan sıkıldım da güvenemiyorum. Kredi kartı bilgileri verem var mıdır ya?

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Ben ona ininal kartı kaydetmiştim. Normal kartları yazmam. Ama genel olarak güvenli. 2 yıldır kullanıyorum.

2 yıldır başınıza bir şey gelmediyse güvenlidir. 128 bit bilgiler şifreliyorlar diyorlar da ne kadar doğrudur işte. Bu uygulama 5 yıldır falan var sanırım.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
2 yıldır başınıza bir şey gelmediyse güvenlidir. 128 bit bilgiler şifreliyorlar diyorlar da ne kadar doğrudur işte. Bu uygulama 5 yıldır falan var sanırım.

App Store'da olmazsa olmazlar listesinde. Geçen yıl ödül almıştı.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Musixmatch
Facetune
Zedge
Av Player
Haberler
İmdb
365 scores

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Musixmatch
Facetune
Zedge
Av Player
Haberler
İmdb
365 scores

Musixmatch en son yüklediğimde sürekli internet istiyordu. Offline özelliği benim için bir numaraydı. Ayrıca şarkı senkronları da bozuktu. Şu an nasıl?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Spotify
Whatsapp
Facebook Messenger
Enpara.com
Parakod

oyun olarak ise
Soccer Stars
101 Plus

Bu arada şifre saklamak için Anahtar Zinciri var zaten. Ekstra bir uygulamaya ne gerek var ki?

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Musixmatch en son yüklediğimde sürekli internet istiyordu. Offline özelliği benim için bir numaraydı. Ayrıca şarkı senkronları da bozuktu. Şu an nasıl?
Şu an offline özelliği geri geldi son güncelleme ile faster lyrics display özelliğine kavuştu artık senkron hatası yok beta kullanıcıların dediğine göre spotify senkronizasyonu ve floating lyrics özelliği gelecekmiş.Bu arada youtube ile aynı anda çalışan şarkı sözleri çıkarıldı uygulamadan.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Whatsapp
Tapatalk
Youtube
PlayTune
SDN Mobil
Photomath
Adobe Draw

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Şu an offline özelliği geri geldi son güncelleme ile faster lyrics display özelliğine kavuştu artık senkron hatası yok beta kullanıcıların dediğine göre spotify senkronizasyonu ve floating lyrics özelliği gelecekmiş.Bu arada youtube ile aynı anda çalışan şarkı sözleri çıkarıldı uygulamadan.

Niye öyle bir saçma bir güncelleme almıştı acep? Neyse teşekkürler yarın yükleyeyim :)

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Niye öyle bir saçma bir güncelleme almıştı acep? Neyse teşekkürler yarın yükleyeyim :)
Şarkı sözleri takıla takıla gidiyordu ve senkron acayip derecede saçmalıyordu bu olay tam 3 ay sürdü sonra güncelleme ile düzeldi yükle derim tavsiye ederim zaten şarkı sözleri olarak alternatifler arasında en iyisi musixmatch.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Şarkı sözleri takıla takıla gidiyordu ve senkron acayip derecede saçmalıyordu bu olay tam 3 ay sürdü sonra güncelleme ile düzeldi yükle derim tavsiye ederim zaten şarkı sözleri olarak alternatifler arasında en iyisi musixmatch.

Şu an yükledim şarkıların çoğunu senkronladım ama yine bazen saçmalıyor. Tıkladığım şarkı yerine başka bir şarkı açıyor.

fatihd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
  1. Localscope
  2. AppShopper
  3. Spark
  4. Bundle
  5. One Safe
  6. Wunderlist

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Şu an yükledim şarkıların çoğunu senkronladım ama yine bazen saçmalıyor. Tıkladığım şarkı yerine başka bir şarkı açıyor.
Bazı şarkılarda olabiliyor normal bazende justin bieber şarkı sözlerini çaldı diye dalga geçiyor popüler şarkılarda genelde sorun çıkarmaz.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Spotify
Whatsapp
Facebook Messenger
Enpara.com
Parakod

oyun olarak ise
Soccer Stars
101 Plus

Bu arada şifre saklamak için Anahtar Zinciri var zaten. Ekstra bir uygulamaya ne gerek var ki?

1password daha kullanışlı.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
365 scores'dan memnun musun ? Sahadan.com çok yavaş ve çok fazla reklam veriyor.
Memmunum maçkolikten bile daha iyi çok fazla reklam yok sonuçlar rahat ve sıkıntısız geliyor hatta anlık golleri bile izleyebiliyorsunuz.

fatihd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Memmunum maçkolikten bile daha iyi çok fazla reklam yok sonuçlar rahat ve sıkıntısız geliyor hatta anlık golleri bile izleyebiliyorsunuz.

Teşekkürler. Deneyeceğim.

Bu arada 1Password'u inceledim. Masaüstü ve Mobile versionlarını satınalsak, baya tuzluya geliyor. Biraz abartmışlar sanki.

yilmaz5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spotify
Nike Running
Evernote
Gmail
Whatsapp tabiki

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Spotify
Whatsapp
Facebook Messenger
Enpara.com
Parakod

oyun olarak ise
Soccer Stars
101 Plus

Hocam parakod ne kadar kullanışlı biraz bilgi verir misiniz? İnternette detaylı bilgi bulamadım.