Ethernet sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Arkadaşlar pc ye 8.1 pro kurdum. Fakat internete bağlanamıyorum. Kabloyu modem görmüyor. Ben driverı nasıl bulabilirim? Bulamadım bir türlü. Kasayı internete bağlayamayınca sürücüler de bulunamıyor.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Arkadaşlar pc ye 8.1 pro kurdum. Fakat internete bağlanamıyorum. Kabloyu modem görmüyor. Ben driverı nasıl bulabilirim? Bulamadım bir türlü. Kasayı internete bağlayamayınca sürücüler de bulunamıyor.
Drpsu adlı bi program var boyutu bi hayli büyüktür ama işine çok yarar bunu biyerden indir daha sonra flash belleğe atıp senin bilgisayara tak çalıştır o otomatik yükleyecektir.Programın boyutu 10 gb civarıdır ama.Böyle otomatik bulan programlar var ama benim bildigim ve en iyisi bu.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Anakartının marka ve modelini biliyosan kendi sitesinden güncel olarak indirebilirsin

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Bilgisayari nete bagladim cok sukur. Anakartin biosunu sitesinden normal indirip yukleyecek miyim? Nasil oluyor? Bilgisayar baslangicin da Msi falan yazmiyor. Direk windows ekrani geliyor.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
hayır kasayı açıp anakartın üzerinde yazan model numarasını alman lazım örnek olarak asus pd-x123 gibi bunu googleye asus pd-x123 ethernet driver gibi aratman lazım

ByTETTAX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DriverPack Solution programını yükle tarat.