Samsung Android 6.0 Güncelleme Tarihleri

Bu konuyu okuyanlar

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Note 4 için şubat 2016 diyor ama pek inanmıyorum. Güncelleme çıktımı ilk Polonya'ya dağıtıyor sonra 3-4 ay sonra diğer ülkelere geliyor.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Neyse bende ios 10 beklim veya 9.2 full sürüm

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
J serisi cihaz alan Samsung kullanıcıları ne etsin. Şahsen eski olan İphone 5 ime bile İos 9.1 geldi 10 bile alabilir.Samsunga yakışmıyor.... Sözde Android 5 ten sonraki sürümler düşük donanımlı cihazlarda sıkıntısız çalışacaktı.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sözde her ay güncelleme vereceklerdi ahhaha

S

SDN Okuru hasan

SDN Okuru
Hic bir telefon samsung kadar goruslu ve icerigi guzel telefon yok mesala dunya geneli iphone kadar gorunus lu bir tlf yok ama menusu karisik iyi degil keske su guncelleme konusundada keske gec gndermese benim tlf xsg yani birlesik arap emirliklerine bagli zaten guncelleme gec geliyo o ulkeye ulasncada aradan 4 ay geciyo acilen bunu duzeltmesi lazm bence

erosmag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 Ay Önce Aldığım Galaxy Note5 Telefonuma Eminim 1 Sene Sonra Güncelleme ''GELMEZ''

B

Barış Özyürek

SDN Okuru
Çok yanlış bir politika. Bence tüm telefonlara aynı tarihte güncellemeler verilmeli. Ayrıca hala Galaxy S5 Mini için Android 5.0 güncellemesi bekliyorum.

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Aralık ayında note 5 gelir demişler bu ülkemiz içinde geçerli mi yoksa bizim ülkemize daha geç mi gelecektir ?

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Android 7.0 duyurulur ozaman güncelleme gelir mantık bu heralde.

G

guest_bakubeyi

SDN Okuru
Samsung u fw konusunda cok kötü buluyorum,geçen yıl note 3 aldım.

Samsung bunu bilerek yapıyor ki yeni bir telefon daha satsın yoksa henüz iki yıl olmamış telefona neden update vermesin.

S

sergio51

SDN Okuru
Kardeşim aynı anda verecek teknolojin mi yok allah aşkına HTC 6.0 ı almış samsung şu zaman bu zaman verecem oyalıyor resmen