Bir kıza nasıl açılabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar bir kızı seviyorum. Fakat başta yanlış yaptım galiba, bir gazla instagramdan kıza sevdiğimi söyleyen bir foto attım.
Dm olarak. Ama okulda kızla görüşemiyorum. Kızda birşey yazmadı. Tenefüste hep onu gözledim. Bazen bana bakıyordu herhalde. Neyse 10.sınıf öğrencisiyim. Ve çıkarsam ilk çıktığım olacak. O yüzden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Pek kasacak bir şey yok uygun musait bir zamanda okul çıkışı olabilir sakin bir yerde onunla konuş bekleyerek bir şey kazanamazsın

Ahmet750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısın kardeş işte utangaç olduğumdan İnşallah bir özgüven gelirde konuşabilirim.Birde hep kankalarıyla takılıyor sorun orda tek bulamıyorum kızı .

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sdn forum yoneticileri su konuyu acan arkadas acilmaK istiyomus hadi arkadaslar su adami bi acalim gevsetelim soyle iyice

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Acilen utangaçlığı bırakmalısın yoksa benim gibi olursun bak yaş 25 hala 0 gidiyorum bu gidişle 400 yılda yaşasam böyle devam edeceğini biliyorum ama engel olamıyorum yapacak bişey yok :)

beni benimlebir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samimiyeti elden bırakma ve o olmadan söylediklerini bir de yüzüne karşı söyle, o da seni sevecektir.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Buradakiler ne söylerse söylesin bu utangaçlıkla gidip kıza açılacağını sanmıyorum :) Kızlarla çok takılmayan kişiler genellikle utangaç oluyor. Halbuki kız tekme, çanta, tokat girecek hali yok, olur veya olmaz diyecek :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Evet arkadaşlar bir kızı seviyorum. Fakat başta yanlış yaptım galiba, bir gazla instagramdan kıza sevdiğimi söyleyen bir foto attım.
Dm olarak. Ama okulda kızla görüşemiyorum. Kızda birşey yazmadı. Tenefüste hep onu gözledim. Bazen bana bakıyordu herhalde. Neyse 10.sınıf öğrencisiyim. Ve çıkarsam ilk çıktığım olacak. O yüzden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
git kızla konuş uzaktan uzaktan bir yere varamazsın hatta direk çıkma teklifi etme konu kanka ol biraz takıl sonra teklif edersin...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
[MENTION=472497]Ahmet750[/MENTION] kardeşim senin yaptığın hatayı ben de yapmıştım geçen sene instadan bir manzara resmi attım altına senden hoşlanıyorum vs vs dedim kız geçen sene konuşması bu sene de konuşuyor olacak ama ben iplemiyorum bu sefer de

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ayrıca ben de utangacım bunu ekleyim peşine :)

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,783
Sene olmuş 2016 hala aynı muhabbetler :D
Kızı bir yere davet et ne bileyim merkezdeki bir kafe olur başka bir yer olur. Beraber bir şeyler için sohbet muhabbet edin. Baktın o zaman açılamadın başka zaman başka bir yere davet et. Arayı sağlam tut. Üçüncüsünde de ki sen hoş kızsın seni seviyorum. Üçüncü davetten sonraki her geçen zaman senin aleyhine olacaktır. Yani fazla da geciktirmeden söylemelisin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Dedikodu çıkarır laf olur söz olur gibi şeylerden sakın utanma çekinme çünkü öyle bir şey olmaz kız, sen ve kızın yakın arkadaşlarından başka bilen olmaz

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Seviyorum ölüyorum aşığım havalarına girme. Tecrübe.

S

SDN Okuru2

SDN Okuru
En kötüsü de açılınca reddedeceğini sana bağıracağını bilmek

S

SDN Okuru2312

SDN Okuru
evet kız öğrendi bir şekilde sevgilisi yokmuş zaten yok diye düşünmüştüm sen ve ben olamayız dedi öyle :D

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kardeşim eve birlikte gidin konuşursun zaten yavaş yavaş açılırsın rahat ol :))

lilamanela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
kasmana gerek yok direk yanındayken bir şeyler içerken ha moruk bu arada ben seni baya seviyorum falan desen yeterli

JinKazuya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İlk ilişki durumunda utanmak çok normaldir,yakın davranmaya çalış mesaj at kafeye götür sohbet et kendini göster odun gibi seni seviyorum deme ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...