Şu telefonlarlar hangisi alınmalı (Htc m9, Sony xperia Z5,note 5, LG G4)

Şu telefonlarlar hangisi alınmalı (Htc m9, Sony xperia Z5,note 5, LG G4)

• Kullanılan toplam oy
    20

crayz6729

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon alacam ve verdiğim paraya değmesini uzun süre beni götürebilcek bir telefon arıyorum.Düne kadar aklımda note 5 vardı fakat teknosaya girdiğimde htc m9 telefonundan pazarlamacı bayagı bir bahsetti ve övdü.Forumları gezdiğimde ise LG G4 cok tutulan ve bayagı övülüyor.Sizce hangi telefonu almam daha uygun olur?? Bu yazdıgım modeller arasında kullananlar varsa onlarında yorumlarını almak isterim şu yüzden bunu al veya alma diye hepinize teşekkürler....

MehmetA097

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Note 5 bu telefonlarin arasinda kraldir krds sen kimseye bakma note 5 iyi telefon baya goturur seni. Arkadasim note 3 u ilk ciktiginda almisti hala kullanio yani note ailesi iyidir.

crayz6729

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 5 bu telefonlarin arasinda kraldir krds sen kimseye bakma note 5 iyi telefon baya goturur seni. Arkadasim note 3 u ilk ciktiginda almisti hala kullanio yani note ailesi iyidir.

Note 5 iyi kardeşte o parayı verene kadar diğerlerinden mi alsam diyorum :glare:

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Sen bu yazdiklarinin icinden note 5 al. M9 un neyini ovdu bilmiyorum. Tek guzel yani metal kasa olmasi premium bir his veriyor bide sense arayuzu guzel.

Bak bu saydiklarinda;
en guzel kameralar note 5 ve lg g4 de.
en hizli olani note 5.
bataryasi en iyi giden sony xperia, note5.
en cok ram e sahip olan note 5.
en iyi ekrana sahip olan note 5 ve lg g4.
en stabil olan ; hepsi ust seviye modeller oldugu icin canavar gibiler.
kasa malzeme kalitesi olarak; htc m9, note 5,sony xperia.
guncellemeyi en hizli verme olarak; sony xperia.

Yani gordugun gibi 4/4luk cihaz yok. parada sikintin yoksa note 5 al. Cunku suan bu sordugun modeller icinde en hizli islemciye sahil en cok ram e sahip, en guzel kameralardan birine sahip yani 10 ozellik belirle rahat 8 9 tanesinde basarili. o yuzden al bi note 5 bak keyfine.

Not: bu arada baslikta hangi xperia modelinden bahsettigini belirt. Z - z1-z2-z3-z3c-z3+-z5 ??? Hangisi.

crayz6729

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen bu yazdiklarinin icinden note 5 al. M9 un neyini ovdu bilmiyorum. Tek guzel yani metal kasa olmasi premium bir his veriyor bide sense arayuzu guzel.

Bak bu saydiklarinda;
en guzel kameralar note 5 ve lg g4 de.
en hizli olani note 5.
bataryasi en iyi giden sony xperia, note5.
en cok ram e sahip olan note 5.
en iyi ekrana sahip olan note 5 ve lg g4.
en stabil olan ; hepsi ust seviye modeller oldugu icin canavar gibiler.
kasa malzeme kalitesi olarak; htc m9, note 5,sony xperia.
guncellemeyi en hizli verme olarak; sony xperia.

Yani gordugun gibi 4/4luk cihaz yok. parada sikintin yoksa note 5 al. Cunku suan bu sordugun modeller icinde en hizli islemciye sahil en cok ram e sahip, en guzel kameralardan birine sahip yani 10 ozellik belirle rahat 8 9 tanesinde basarili. o yuzden al bi note 5 bak keyfine.

Not: bu arada baslikta hangi xperia modelinden bahsettigini belirt. Z - z1-z2-z3-z3c-z3+-z5 ??? Hangisi.

Note 5 evet aralarında performans bakımından en iyisi belki ama fiyat düşündürüyor biraz.. note 5 ten sonra bunlar arasında sanırım tercihiniz g4 olacaktır ???

crayz6729

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar lg g4 te ısınma sorunu varmı batarya nasıl note 5 almazsam g4 almayı düşünüyorum... yada bu lg g4 pro gelecekmiş onumu beklemeliyim ...

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
arkadaşlar lg g4 te ısınma sorunu varmı batarya nasıl note 5 almazsam g4 almayı düşünüyorum... yada bu lg g4 pro gelecekmiş onumu beklemeliyim ...

Isi sorunu yasayan bir telefon degil. Bataryasi 3000 mah ne cok iyi nede kotu bir batarya performansi var. saatlerce oyun oynamazsaniz 1 gunu cikaran bir bataryasi var. bu modeller arasinda note 5 icin alternatif olabilir. zaten kamera ve ekranda samsungun yaristigi model lg g4. sade akici bir arayuzu var. 1800 tlye ile 2500 liralik note 5 e rakip olan bir urun g4. O yuzden note 5 pahali gelirse al g4 u paran cebine kalsin. soylede bir durum var zaten oyun.oynamaya kalktiginda note 5 in oynatip g4 un oynatamadigi oyun yok. en yuksek grafiklerde oynayabiliyosun g4 lede. O yuzden mantikli.bir hareket olur g4 almak eger paran yetmez ise.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar telefon alacam ve verdiğim paraya değmesini uzun süre beni götürebilcek bir telefon arıyorum.Düne kadar aklımda note 5 vardı fakat teknosaya girdiğimde htc m9 telefonundan pazarlamacı bayagı bir bahsetti ve övdü.Forumları gezdiğimde ise LG G4 cok tutulan ve bayagı övülüyor.Sizce hangi telefonu almam daha uygun olur?? Bu yazdıgım modeller arasında kullananlar varsa onlarında yorumlarını almak isterim şu yüzden bunu al veya alma diye hepinize teşekkürler....
m9 asla önermem g4 ise kamera hariç iyi değil note 5 al kardeş...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Peki bu telefonları seçeceğiz zaman maddi durum nedir herhangi bir kısıtlama var mı? Ona göre olan yorumlamak daha iyi olacak.

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13

NOTE5 alacaksan biraz bekle. Fiyat düşebilir. Bende bekliyorum belki s6 alabilirim.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
M9 alma bende var şu an kenarda duruyor. Onun yerine note 5 aldım samsung'un yaptığı en stabil telefon budur. M9 kamerası abartmıyorum gerçekten berbat. Isınma sorunu vardı işlemci hızını düşürdüler ısınma azaldı ama hala mevcut. Parmak izi okuyucu yok. Sanal tuş olayı kötü. Ekran note 5 oranla kötü. Artı yönleri var tabi ki. Ses kalitesi muhteşem. Kulaklıkla müzik dinlemek ayrı bir zevk. Seyahat ederken m9 alıyorum yanıma. BENCE tasarım olarak da m9 ama çok çok az farkla 😊 son olarak arayüzü touchwiz den daha stabil. 3-5 yıl kullan kasmaz yarı yolda bırakmaz. Diğer modeller hakkında detaylı bilgim yok. Note 5 hakkında kısa ve net bir şey söylesem sanırım yeterli olur. Eğer bir gün alırsanız pişman olmazsınız.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Sıcak sıcak taze taze z5 al soğumadan

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Ben Z5 derim hatta compact al hiç Samsung la falan uğraşma değmez

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17

Benim arkadaşımda note 3 kullanıyor. Diğer ülkelerden kaç ay sonra 5 güncellemesi aldı telefon. Tamam samsungun adam akıllı tek serisi note. Ama xperia varken htc varken noteun kalemi dışında bir artısı yok diğerlerinden.

yusuf616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
z5 al bencede. acayip şık. internette 2000-2500 arası bir fiyata bulabiliyosun. ebadlarıda daha makul. özellik donam-ım bakımından hepsi herşeye yeter zaten. ama kalite kullanılan malzeme konusunda z5 derim

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
M9'a bulaşma da ne yaparsan yap :cool:

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
ben z5 compact almayı düşünüyorum ygs den sonra :)

Rethan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Not 5 alacaksan al tabide bana kalirsa lg v10 al. Ve lg
v10 not 5 i internette kiyaslama adresleri var. Gir kiyasla

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
G4'ün kronik sorunları var.
One M9'a ve Galaxy Note 5'e değinmiyorum bile.
Xperia Z5, en mantıklı seçim olacaktır.