Avea'dan Sınırsız Tarife

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
3 milyonu aşkın kamu çalışanı Avea abonesine yeni güzellik; Sınırsız Kamu tarifesi aboneleri tüm kamu tarifelerindeki abonelerle limitsiz ücretsiz konuşuyor.

Avea'nın tüm kamu çalışanları ve emeklileri için sunduğu yeni Sınırsız Kamu tarifesine abone olanlar, sadece kendi tarifelerindeki abonelerle değil, Avea'nın bütün kamu tarifelerindeki aboneleri ile limitsiz ücretsiz konuşma fırsatından faydalanıyor. Evi, işi ve Türkiye'deki tüm cep telefonlarını 25 YKr'den arayan Sınırsız Kamu tarifesi aboneleri, tek hattan tüm GSM ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. 31 Ağustos 2008'e kadar başvuran kamu kimliği taşımayan bireysel aboneler de faydalanabiliyor.

Bilgi İçin: Avea
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

labtek38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu zaten 6-7 yıldır (Aycell olduğu zamanlardan) beri yapılan kampanyanın biraz genişletilmişi. Ben de sağlık personeliyim ve kullanıyorum. Aylık belirli bir sabit ücreti var 15 ytl civarı sanırım onu verdiğimde diğer sağlık personeli aboneleriyle sınırsız konuşuyorum. Hatta 1 den fazla hat alıp başkalarına da verebiliyorum. Bir ara 3 tü galiba arttırıldı bu hat sayısı. Bu kampanyayı tüm herkeze yaymışlar. Hatta kamu personeli olmayanlar bile belirli bir tariha kadar yararlanabiliyormuş. Sınırsız adsl gibi bişey sabit ücreti verince istediğin kadar istediğini yap :)

FoReX_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu avea neden böyle kampanyalarını kendi web sitesinden duyurmazki. yıllardır böyle hiç bir adım ilerleyemediler. Web sitelerine baktım hiç bir açıklama bulamadım. nası iş anlamadım

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bu kampanyanın altındaki ufacık yazıları iyi okuyun adamlar Türkçe'yi kullanarak kimsenin anlayamayacağı şekilde şeyler yazıyorlar :)

Yok kontör atış periyodu 6 saniyede yok bilmemle bu ne arkadaş. Dakikada 10 kontör o zaman ben öyle anlarım.

kasvaa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel bir kampanya.Ayrıca en avantajlı hat şu anda;)

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
En başından beri kullanıyorum 2 sene boyunca doğru düzgün kullanmadım bir ayda gerçekten sınırsız konuşmuşum cebime uyarı geldi sınırları aşıyorsunuz diye :D