Sevgilisinden ayrılan Tarkan, Kıbrıs'a uçtu

Bu konuyu okuyanlar

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Geçtiğimiz hafta içinde 7 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Bilge ile kameralar karşısına geçip ayrılık kararlarını medeni bir şekilde açıklayan Tarkan, konser vermek üzere Kıbrıs'a gitti.

Tarkan, havalimanında yaptığı açıklamada bir süre yeni bir ilişkiye girmek istemediği ancak kendisini de manastıra kapatmayacağını söyledi.

THY'nin istanbul-Ercan seferini yapan tarifeli uçağıyla 09:30'da Kıbrıs'a giden megastar Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda DHA muhabirine yaptığı açıklamada geçtiğimiz hafta ayrıldığı uzatmalı sevgilisi Bilge ile arkadaşlıklarının devam ettiğini belirterek şunları söyledi:

"Aslında bilge ile ayrıldığımıza dair söylentiler son 2-3 aydır başlamıştı. Bizde gazetelerde bu haberleri sağdan soldan okuyorduk. Hayat bizi bir yerlerde buluşturdu ancak şimdi yollarımızı ayırdı. Kendisiyle tabi ki görüşüyorum. En son dün görüştük. Düşman gibi ayrılmadık. Hani yaşananları yaşanmamış gibi davranmıyoruz."

Tarkan ufukta yeni bir ilişki olacak mı sorusuna ise "Ben yeni bir ilişkiye girmek için değil kendimle olmak, kendini daha çok kariyerime vermek, şarkı söylemek istiyorum. Tabi kendimi manastıra da kapatacak değilim. Biraz kendi yolumda yürüyeceğim" şeklinde cevap verdi.

Kıbrıs konseri için ise ünlü popstar, "Kıbrıs'a konser için gidiyoruz. Kıbrıs ile yaz programlarına başlamış olduk. Sonra Kazakistan var. Ardından Bolu. Ağustos'da Doristos turnesi var. Ağustos zaten full dolu. Çok güzel heyecanlı Çok güzel konser programları. Heyecanla bekliyorum il il gezmeyi. Kendi izleyicilerimle buluşmayı ve sahnede olmayı heyecanla bekliyorum" dedi.

kaynak: CNN TÜRK.com - Kültür ve Sanat - Müzik - Sevgilisinden ayrılan Tarkan, Kıbrıs'a uçtu - 12 Temmuz, 200