Okul

Bu konuyu okuyanlar

KodAdıBanyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lise 2 Ögrencisiydim Dewamsizlik hakkimi doldurmustum özürlü devamsizligim 0 dı özürsüz devamsizligim ise 30 gündür notlarim iyi geçiçecek kadar işte neyse böyle kendımı strese felan giriyordum böyle yanı herzmaan oyle dusunuyodum en sonunda aklıma muthıs bı plan geldi ankara hastanesınde bızım arkadaslar bos raporlar yürütmüşler bos gittim 1 tane aldım ama bu rapor bılgısayardan degıl normal yazmali raporlardi elime geçti ama işe yaramzdi daha etkili bi plan bulmazsam sınıfta kalcaktım o günde yagmur yagıyordu ıslanmıstım baya eve geldım ertesı gun hasta olmusum bi saglik ocagina gidiyim dedim neyse saat 11 de evden cıktım gıttıgımde 12 siralardi içeriye gittim ordaki bayan hemşire dokturunu beklıyorsanız suan ogle yemegınde dedı yemegı yıyence gelıcek dedi neyse oda gıttı yemege sımdı doktorun odası ılerde yemek yedikleri odada bi ucta hemen aklima bi şeytanlik geldi hemşire gider gitmez yavaşca kapiyi açip içeri daldim ve raporlarin bitanesi aldim cekmeceyi yavaşca actim bi baktim 2 tane doktur mührü ikisede o doktora aitdi 1inide alip cebime koydum sonradan bekledım doktor geldı sonra ıste gırdım muane oldu 1 gun rapor alip eve dogru ciktim eve geldim düşüyom acaba ne hastalık yapsak müdür yrdcisi ayikmaz die düşündüm interneti acip hastalıklara baktım ve en sonunda akut tonsillit böyle bi hastalik adiydi bos raporu kopyalma başladim ve elimdeki dier orjinal rapora bakarak yaziyi benimsettim yani benzettim en sonunda başarmiştim geriye dönük yaptim fakat sadece 2 hafta üst üste getmiştim 1 haftayı yazdim ve yattim okula gittim müdür yardimcisi kapıyı calarak içeriye girmiştim artik geri dönüş yoktu hocam bırsey konusabılırmıyım dedım oda tabı dedı buyur dedı hocam benım aile içi sıkıntılarım var dedım benım devamsizligimi biliyosun dedim oda tabi dedi hocam dedi ben rapor almiştim her kaçtigamda getirsem kabul edermisin dedim oda dedi 5 gün geçmişse kabul edemem dedi sonra ne sıkıntın var aile içi bende hemen aninda cevap verdim hocam dedim annem le babam ayrı bende üvey babamla papaz oluyom dedım oda nıe dedi hocam ıste oyle dedı bende oraya gıtcem raporlarimi alcam dedi sonrada dediki müdür yrd dövüyomu oglum senı dedi yok hocam ne dovmesı dedım oda tamam sen raporlari getir bana bende sana yardımcı olcam bı sıkıntın olunca gel dedı bende tamam dedım rapor cebimdeydi şimdi veremezdim çünkü hoca anlardı neyse okul bitmişti eve dönüyordum mutluluktan ucuyordum resmen :D gece raporlarin hangi tarihse hepsini hazirladim ve okula gittim ilk raporu eline aldi bakiyor sagina soluna dedim anliyacak herhalde sonra arkasını dondurdu ımzaladı dedı gıt memnura ver tamam dedim devamsizligimi böyle düşürdüm :D :D :D Bidaha hiç o Kadar Dewamsizlik Yapmadim :):clap::clap::clap::clap::clap:

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Yaptığınız çok büyük bir suç bunu biliyorsunuz demi.

KodAdıBanyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya Evet Biliyorum Ama Ypacak Birşey Yoktu Bu Bana Önemli Bir Ders Olduuu :)

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Yaptığın suç ve bu yaptığın adamlığa sığmaz iyi bir şeymiş gibi gülüyorsun olduğun yerde kal ekipler geliyor.

Pvons

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=410163]Bepob[/MENTION] haklısın. Bu nasıl öğrencilikse.

KodAdıBanyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilader burda bi anımızı paylaştik :D bide ekipler geliyormus ekiplere gerek yok ankarada otuyuosan ev adresımı verıyım dırek ?

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,781
Zaten bu liselilere atom ver onu bile parçalar

Pvons

Asistan
Reaksiyon puanı
1
KodAdıBanyo yaşın kaç adres veriyim filan diyorsun ?