[Kampanya] Bitdefender Internet Security 2015

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
1.jpg

Bitdefender Internet Security 2015 (100% Discount)

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
2 Senedir bu uygulamalar sayesinde ücretsiz kullanıyorum bu programı. Gayet başarılı.
Bu bağlantıdan indirilen uygulamanın ömrü ne kadar? Yine 3 ay mı?

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
2 Senedir bu uygulamalar sayesinde ücretsiz kullanıyorum bu programı. Gayet başarılı.
Bu bağlantıdan indirilen uygulamanın ömrü ne kadar? Yine 3 ay mı?

kampanya sitesinde lisans süresiyle ilgili bilgi yok maalesef. tahmini 3 ay veya 6 aylıktır. bitdefender neredeyse her ay kampanya yapıyor. adamlar lisans satabiliyor mu merak ediyorum :D

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Comodo Internet Security Premium kullanın ya da Windows Defender. ikisi de ücretsiz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

95JQO5.png

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Comodo Internet Security Premium kullanın ya da Windows Defender. ikisi de ücretsiz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

95JQO5.png
windows defender koruma yönünden çok zayıf. comodo koruma yönünden iyi bir alternatif ama injector tarzı zararlılarda bence yetersiz kalıyor

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
windows defender koruma yönünden çok zayıf. comodo koruma yönünden iyi bir alternatif ama injector tarzı zararlılarda bence yetersiz kalıyor
Örnek istiyorum mümkünse. Şu iki yazılımın tespit edemediği ve diğerlerinin tespit ettiği bir açık, dosya her neyse. Nasıl bulabiliriz?

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Örnek istiyorum mümkünse. Şu iki yazılımın tespit edemediği ve diğerlerinin tespit ettiği bir açık, dosya her neyse. Nasıl bulabiliriz?
forumda güvenlik bölümünde hangi güvenlik yazılımına güveniyorsunuz diye sabit bir konu var. orada çeşitli virustotal raporları var bakabilirsiniz. hadi comodo yine iyi bir program ama defender'ın hiçbir koruyuculuğu yok.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=70777]Pupilla[/MENTION] hocam zahmet olacak ama Bitdefender IS'nin minimum sistem gereksinimi nedir? Eğer uygun olursa kurmak isterim.

..
[MENTION=2472]diazem[/MENTION] , Dediğin iki program da kendilerini kollayamayacak kadar aciz.

Win defender'in bir işe yaramadığı herkes tarafından bilinir.

Comodo'nun da neden ücretsiz yazılım sunduğu belli. Savunamıyor. Ciddi ve ciddi. Savunamıyor bilgisayarı. Virus bankası zayıf. Ama Firewall'ına bir şey diyemeyeceğim Firewall'ı işlevsel.

Av comparatives'de yeri bile yok.

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=417926]pinterest[/MENTION]

Minimal system requirements:

Operating system: Microsoft Windows XP SP3 | Windows Vista SP2 | Windows 7 SP1 | Windows 8 | Windows 8.1;
CPU: 1.6 GHz processor;
Memory (RAM): 1GB;
Available free hard disk space: 1 GB free space (at least 800 MB on the system drive);
· Recommended system requirements:

Operating system: Microsoft Windows XP SP3 | Windows Vista SP2 | Windows 7 SP1 | Windows 8 | Windows 8.1;
CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) or *****alent processor;
Memory (RAM):1 GB (Microsoft Windows XP),o 1.5 GB (Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1);
Available free hard disk space: 2 GB free space(at least 800 MB on hard system drive)
· Software requirements:

Internet Explorer 8 and higher; .NET Framework 3.5 (automatically installed by Bitdefender if necessary)
.Net framework 3.5 (if missing, Bitdefender installs this automatically)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
@pinterest

Minimal system requirements:

CPU: 1.6 GHz processor;
Memory (RAM): 1GB;
Available free hard disk space: 1 GB free space (at least 800 MB on the system drive);
· Recommended system requirements:

CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) or *****alent processor;
Memory (RAM):1 GB (Microsoft Windows XP),o 1.5 GB (Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1);
Available free hard disk space: 2 GB free space(at least 800 MB on hard system drive)
· Software requirements:

Internet Explorer 8 and higher; .NET Framework 3.5 (automatically installed by Bitdefender if necessary)
.Net framework 3.5 (if missing, Bitdefender installs this automatically)

Teşekkürler hocam. Ama baktım da güncelleme yaparken bilgisayarı inletiyormuş. Core 2 Duo benim dizüstü. Galiba pek iyi anlaşamıyorlar :(. Teşekkürler zahmet verdim. Panda GOLD devam o zaman :).

Not : Pro'daki gibi anlık popuplar yok. Bayıldım.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
@Pupilla hocam zahmet olacak ama Bitdefender IS'nin minimum sistem gereksinimi nedir? Eğer uygun olursa kurmak isterim.

..
@diazem , Dediğin iki program da kendilerini kollayamayacak kadar aciz.

Win defender'in bir işe yaramadığı herkes tarafından bilinir.

Comodo'nun da neden ücretsiz yazılım sunduğu belli. Savunamıyor. Ciddi ve ciddi. Savunamıyor bilgisayarı. Virus bankası zayıf. Ama Firewall'ına bir şey diyemeyeceğim Firewall'ı işlevsel.

Av comparatives'de yeri bile yok.
Yahu arkadaş, Av comparatives kim, kime çalışıyor? Bana örneklerle gelin. Karşılaştırma yapabileceğim canlı örnekler istiyorum. Windows Defender veya Comodo fanı da değilim.