Galaxy S6 Ekran Açık Süresi

Bu konuyu okuyanlar

yusufdemir81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ekran açık süresi yeterli gelmiyo, nasıl arttırabilirim ? tavsiyeleriniz varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ekran açık kalma süresi 15 sn den başlar,30 dakikaya kadar çıkar.Ayarı var.Uygulamalar-ayarlar-ekran-uyku yolunu izleyin.

yusufdemir81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
onu demedim kardeşim :)) batarya konusundan bahsettim :) maksimum ekran sürersi 4 saat falan, yani anlayacağın batarya yeterli gelmiyo, her türlü güç tasarrufunu yapıyorum, titreşim kapalı 3G kapalı parlaklık kısık ama yine de 4 saat ekran süresi veriyo, bazen sadece sms atıyorum ekran siyah beyaz ama yine de 4 saat veriyo, bumu nasıl arttırıcam

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Maalesef s6 nın kötü tarafı bu.Herkes kendine göre birşeyler deniyor,her şeyi kapatsan bile 1-2 saat farkediyor.

yusufdemir81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kardeşim keşke 1-2 saat fark etse :( ben tüm özellikleri açıyorum oyun oynuyorum nette takılıyorum max 3buçuk 4 saat ekran süresi alıyorum. ama geceleri ekran parlaklığını sıfıra indiriyorum sadece sms atıyorum yime max 4 saati görüyo. bu ne saçma bisey ya anlamıyorum. herseyi kapattığım halde nasıl ayni süreyi veriyo ?? yazılımda mi bi hata var ne var anlamadim