Bass'ı iyi veren kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selamın aleykum .. iphone 5s kullanıyorum ve kulaklık olarak sony mdr ex50 kullanıyorum yeterli ama biraz daha kuvvetli bir sey istiyorum fiyat performans düzeyi iyi bir sey olursa. bütce 150-200 daha fazla olmazsa sevinirim. özellikle kuvvetli bass icin istiyorum

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Android Nexus 5 cihazımla beraber 3 adet kulaklık aldım. İlki yanında gelmediği için 30 TL'ye Sony MDR EX15'ti, kablosunu 1 ayda koparmıştım. Dedim sonra biraz daha kaliteli olsun diye 80 TL'ye Sennheiser CX200 Street II aldım. Fakat o da 6 ayda bozuldu zaten 3,5-4 ay kullanıp bırakmıştım. Kaliteli dayanıklı ve çok yüksek ses 107 db veriyordu ama tizden başka hiçbir keyif vermiyordu. Bass yoktu, yine gittim aynı Sony'den aldım. O zamanlarda telefonuma CyanogenMod ROM yüklemiştim hala yüklü, ve o ROM sayesinde ses yaklaşık 5-6 dB arttı ve hem bass hemde yükseks ses bir arada. Yani kulaklık alacaksan veya Sennheiser alacaksan kesinlikle üst seviyelerine bakacaksın. Ama aylar sonra şunu anladım ki bu yüksek paralara pek değmiyor. Ama yıllarca Sennheiser gittiği söyleniyor.

yarasa446

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Senheiser cx 300 II veya kulak üstü tercih ederseniz sony mdr xb950ap

ahmetzkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 3 yıldır falan earpods kullanıyorum tabiki 3 yıldır aynısı değil 3 yılda 4 tane earpods aldım :D şuanda bozuk ama hala ses kalitesi-bass falan çok iyi 5 inci earpods almıyım dedim d&r den urbanears bagic sipariş ettim 69.90 tl ye bakalım bu nasıl çıkıcak dün sipariş ettim hala gelmedi onada bi sinir oldum ama neyse gelir heralde yarın kulaklık geldiği zaman fikirlerimi paylaşırım sizinle

ahmetzkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kulaklık az önce elime ulaştı kutusunu açtım kutu tasarımı bile bir harika içini açınca dahada bi sevdim urbanearsı taktım kulağıma açtım macden spotifyı ordan dinledim harbiden çok süper bir marka urbanears herkese tavsiye ederim bendeki modeli urbanears bagic