Google Chrome Virüslerden Kurtulamıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

mausetrap9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşler meraba, Chrome'daki gerek uzantı virüsleri olsun gerek reklam virüsleri olsun bunlarla kafayı yemek üzereyim PC'ye yapmadığım şey kalmadı üstelik yeni aldığım PC. Sistem geri yükleme, Chrome'u silip yükleme, Tam virüs temizleme, Forumdaki önerileri uygulama dahil herşeyi uyguladım ama gerek iLivid ve benzeri saçma sapan reklamlardan ve baş belası "Ekran Görüntüsü Alma Ustası" denen uzantılardan bi türlü kurtulamadım. Yardım eden varmı?

BlueAnqel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşler meraba, Chrome'daki gerek uzantı virüsleri olsun gerek reklam virüsleri olsun bunlarla kafayı yemek üzereyim PC'ye yapmadığım şey kalmadı üstelik yeni aldığım PC. Sistem geri yükleme, Chrome'u silip yükleme, Tam virüs temizleme, Forumdaki önerileri uygulama dahil herşeyi uyguladım ama gerek iLivid ve benzeri saçma sapan reklamlardan ve baş belası "Ekran Görüntüsü Alma Ustası" denen uzantılardan bi türlü kurtulamadım. Yardım eden varmı?
Sisteminiz windows 8 ise dosyalarınız etkilemeden format atın.Resimler felan kalacaktır fakat programlar ve programların regedit bilgileri silinecektir.Formattan sonra chromeyi tekrar kurarsanız sorun düzelir.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
önce modeminizi fabrika ayarlarına döndürün sonra sistem geri yükleme yapın ya da format atın