Time Service Virüsü Baş belası

Bu konuyu okuyanlar

engin3234x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık 2 3 haftadır bir virüsle uğraşıyorum adı TimeService diye bişey telefonu ne kadar formatlasam bile düzelmiyor yine beni buluyor ve saçma sapan programlar indiriyor. cok gereksiz yani virüs işte daha ne yapsın telefonumu ele geçirdi resmen işgal etti telefonumu sinirimden kullanmıyorum bu sorunu yaşayanlar ve bu lanetten kurtulanlar varsa bi yardımcı olsun

www.facebook.com/engncrkci34 face hesabımla iletişime geçebilirler lütfen!!

Not: Ne kadar program varsada denedim Clean master S360 Dr.Web v.s ama yinede kurtulamadım şu lanetten yardım lütfen!!! :mad:

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=467197]engin3234x[/MENTION]

Malwarebytes programini denediniz mi? Belki isinize yarayabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o virüs değil samsung uygulaması... kaspersky internet security ve Kaspersky Threat Scan kur isde tam tarat...

engin3234x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim iyimisin sen ya nasıl samsung uygulaması boyle samsung uygulaması mı olur kötü içerikli programlar idiriyor diyorum :mad:

techn0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes modem virusu bu telefonu fabrika ayarlarina modemi de fabrika ayarlarina cevir sonra ayni gmail hesabinla baglanma virus onada bulasiyor

engin3234x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=468712]techn0[/MENTION]

tmm kardeşm onuda deniyeceğim bu söylediğinin bi yerde de okumustum ama bizim modeme bi tek ben baglanmıyorm evdekilerde bağlanıyor onlarda bole bi sıkıntı yok