Ucuz Satılan Antivirüs Lisansları Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

cronaldo61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bazı sitelerde 20 liraya 3 bilgisayar için 1 yıllık lisanslar satılıyor. Hem de en iyi programların. "Bu lisansları yurtdışından toplu alıyoruz, onun için ucuz satıyoruz."diyorlar. Bende geçen sene almıştım ama tekrar almayı düşünmüyorum. Çünkü içim rahat değil. Kaçak satış yaptıklarını düşünüyorum. Çünkü 3 lisans 130 liradan aşağıya satılmıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=133485]cronaldo61[/MENTION] bu paralel ithalat telefon almaya benziyor biraz. Distribitörlerin getirdiği telefonlar daha pahalı iken aynı telefonun paralel versiyonu daha ucuza alınabiliyor. Bence kaçaklık bir durum yok anlattığınızda.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Amacım satış yapmak değildi zaten, hani bu fiyatlara hemde 3 bilgisayar için antivirüs yazılımı bulunabildiğini göstermekti saygılar.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Amacım satış yapmak değildi zaten, hani bu fiyatlara hemde 3 bilgisayar için antivirüs yazılımı bulunabildiğini göstermekti saygılar.

ben antivirüse bugüne kadar hiç para vermedim vermem de :D internette biraz araştırınca birçok büyük firmanın bile kampanyaları bulunabiliyor :)

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
ben antivirüse bugüne kadar hiç para vermedim vermem de :D internette biraz araştırınca birçok büyük firmanın bile kampanyaları bulunabiliyor :)

Bende deepfreeze+ kaspersky 1 aylık deneme sürümü kullanıyorum her ay restleyerek :)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=133485]cronaldo61[/MENTION] Eğer [MENTION=70777]Pupilla[/MENTION] hocamın paylaştığı kampanyaları takip edersen cebinden tek kuruş çıkmadan istediğin anti virüse ulaşabilirsin. Tabi zamanı geldikçe.

Ayrıca o ucuza satılan lisanslar genel olarak kampanyalardan kazanılan lisansların kullanılmayınca başkalarına satma olayı bence. Yani illegal bir durum yok ortada.
[MENTION=70777]Pupilla[/MENTION] hocam su an panda pro ya da panda global mi kullanıyorsunuz eğer evetse bir sorum olacaktı da.

(Şu an Panda Global ile Avast IS'nin uzun soluklu deneme sürümleri bulunuyor forumda)

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=417926]pinterest[/MENTION] eset kullanıyorum

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=417926]pinterest[/MENTION] eset kullanıyorum
Hocam panda iyi hoş da.

Şu diğer sürümlerinin reklamını devamlı yapmasa süper olacak.

Oyun modu açıkken bile.

2015 sürümlerinde bu reklamlar kapanabiliyormuş ama 2016 :(.

Eset'i zaten daha hiç kullanmam Panda'yı yüklediğimden beri güncellemesini sessiz sedasız yapıyor. Eset bir güncelleme yapayım diyor o anki bütün işlemler kasıyor. Eset'in nesi hafif merak ettim.

Bir de sizce Panda Global versiyonunda bu popuplar azalır mı?

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=417926]pinterest[/MENTION] öyle güçlü bi sistemim yok ama eset'in kastığını görmedim. panda'nın pop-upları konusunda da bi fikrim yok. en azından oyun modunda çıkmaması lazım

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] , [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION]

Avast IS 6 aylık denemesini kurdunuz mu?

Merak ettim nasıl buldunuz diye.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
@pinterest Avast free den memnunum o yüzden başka bir şey yüklemiyorum, sistem oturdu böyle. Kullanmayı bilirsen virüste girmiyor, avast bilgisayarıda yavaşlatmıyor.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
@pinterest Avast free den memnunum o yüzden başka bir şey yüklemiyorum, sistem oturdu böyle. Kullanmayı bilirsen virüste girmiyor, avast bilgisayarıda yavaşlatmıyor.

yok ben avast free kullanıyorum bedava.

Evdeki laptopda Avast yüklüydü ben onun başına pek geçmem ama bir saat kadar bir işim vardı geçtim, bu ne kasma bir nesneye sağ tıklayıp kopyala yapacağım inanki 10 saniye sonra açılıyordu sağ tık sekmesi, Avastı derhal sildim Eset yükledim pc kendine geldi, Pc özellikleri zayıfta değil 8Gb Ram, i5 işlemci

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Evdeki laptopda Avast yüklüydü ben onun başına pek geçmem ama bir saat kadar bir işim vardı geçtim, bu ne kasma bir nesneye sağ tıklayıp kopyala yapacağım inanki 10 saniye sonra açılıyordu sağ tık sekmesi, Avastı derhal sildim Eset yükledim pc kendine geldi, Pc özellikleri zayıfta değil 8Gb Ram, i5 işlemci
Benim pc yi de Esed zorladı avast Free yükledim sorunsuz kullanıyorum.

Reaksiyon puanı
16,118
eset para istiyor avast bedava benim kinde öyle olmuyor...
gort hiç sevmez onun pcye de kurmuştum...

mito

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yıllardır avast kullanırım hiç sorun yaşamadım:thumbup:

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Avast bence de hantal [MENTION=55943]honline[/MENTION], Ama hangisi hantal değil ki.

Şimdiki Avg'yi bilmem ama sırayla 8 ve 9. Sürümlerini kullandım. Bu kadar hantal bir antivirus daha görmedim. Avira ile Eset de bir güncelleme yapayım derken inletiyor bilgisayarımı.

Şu an, şu devamlı IS AV almak ister misiniz pop yapları açmasa Panda benim için lider vaziyette. Güncelleme yaparken bilgisayarı zorlamıyor. Kullanıcı odaklı arayüzü var.

mito

Asistan
Reaksiyon puanı
4
o hantallık eskidendi:thumbup1:

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Peki sizce 360 Internet Security bir virüs programımı yoksa kendisi bir virüsmü?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Av comparatives Norton'un ayrılma kararından sonra listesinden sildiği tek antivirus 360.

Güvenilir değil bece.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
bu 360 norton 360'ın çakması niye kurdun ki benim elim gitmez bile o lanet şeye...
Ben kurmadım dükkana formatiçin gelen pc lerin %90 da bu kurulu dikkatimi çekiyor ve bunun yanında Regcleaner diye yine virüs olduğunu düşündüğüm bilgisayarı açınca otomatik tarama yapmaya başlayan ve istemi feci kasan bir uygulamada bu 360 la beraber yüklenmiş oluyor, müşteriler biz yüklemedik diyor

denizbülent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gercek virus programlari icin yardimci olurum pm atin arkadaslar.