Modem Üzerinden Çıktı Almak İstiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar Hp deskjet 1015 yazıcım var. normalde usb kablosu ile çıktı alıyorum. Ancak modem üzerinden laptop ile çıktı almak istiyorum. Superonline in verdiği huawei marka kablosuz modem var. Ne yapmam gerekli yardımcı olabılır mısınız ?

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar Hp deskjet 1015 yazıcım var. normalde usb kablosu ile çıktı alıyorum. Ancak modem üzerinden laptop ile çıktı almak istiyorum. Superonline in verdiği huawei marka kablosuz modem var. Ne yapmam gerekli yardımcı olabılır mısınız ?

Ben aynı işlem için TP-LINK'in TL-PS110U aparatını kullanıyorum. Çok memnunum. Fakat Tarayıcı özelliği çalışmıyor. İsterseniz kurulumu anlatabilirim.
Ekli dosyayı görüntüle 12852

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Bende 3540 serisi var. Yazıcı üzerinden wireless ayarlarını yap.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Modemin ethernet girişi de yokmuş. Olmaz dostum o zaman.

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben aynı işlem için TP-LINK'in TL-PS110U aparatını kullanıyorum. Çok memnunum. Fakat Tarayıcı özelliği çalışmıyor. İsterseniz kurulumu anlatabilirim.
Ekli dosyayı görüntüle 12852

aparat kullanmadan, pc ye taktığım usb kablosunu modeme takarak ve ayar yaparak çıktı almak istiyorum.. nasıl ayar yapacağımı bilmiyorum.. Yazıcıda bu özelliğin olması gerekiyor mu ?

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
aparat kullanmadan, pc ye taktığım usb kablosunu modeme takarak ve ayar yaparak çıktı almak istiyorum.. nasıl ayar yapacağımı bilmiyorum.. Yazıcıda bu özelliğin olması gerekiyor mu ?

O zaman bilmiyorum. Fakat neden aparar olmasın?

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
pc ye taktığım usb kablosunu modeme taksam. yazacağım dosyayı modem üzerinden yazıcıya yönlendirsem diye düşündüm.
Nolamaz. Zorlama :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Modemin başka bir pc ya bağlı olur o pc da sürekli açık olur ağdan yollarsın ama diğer türlü olmaz.

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O zaman bilmiyorum. Fakat neden aparar olmasın?

çok fazla çıktı almıyorum aslında. ama böyle birşey denemek istedim. çok sıkıntı yapmam zaten takarım kabloyu alırım çıktıyı. aklımı kurcaladı da bende evde bi deneyim dedim kendimce

Nolamaz. Zorlama :)

Modemin başka bir pc ya bağlı olur o pc da sürekli açık olur ağdan yollarsın ama diğer türlü olmaz.

anladım teşekkür ederim . Saolun :)

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar