Teknosa Preo Watch Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu konuyu okuyanlar

okuyantaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Teknosa Preo watch almayı düşünüyorum.Ancak ne SDN'de ne de başka bir yerde incelemesi yok.Siz ne dersiniz alayım mı yoksa başka bir öneriniz var mı?

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Tasarımdan kaybeden bir cihaz. Eğer tasarımı adam etmeyi başarabilirlerse, kesinlikle alınabilir bir cihaz. Fiyatı da oldukça düşük. 99TL.
Ben, senin yerinde olsam tasarımı adam gibi yapmalarını beklerdim. Herhalde 1-2 jenerasyon sonra düzgün bir tasarım yaparlar.

okuyantaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akıllı bileklik dedim ama baktığımda saati de görmek isterim :biggrin: Aynı anda 2 aksesuar taşımak bana göre değil.Yani Mİ band bana göre değil :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tasarımdan kaybeden bir cihaz. Eğer tasarımı adam etmeyi başarabilirlerse, kesinlikle alınabilir bir cihaz. Fiyatı da oldukça düşük. 99TL.
Ben, senin yerinde olsam tasarımı adam gibi yapmalarını beklerdim. Herhalde 1-2 jenerasyon sonra düzgün bir tasarım yaparlar.
Tasarım benim için aşırı derecede önemli değil ancak benim de aklımda beklemek var

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Donanım işi ile uğraşmayıp donanım ürettim diyen firmalardan ve ürünlerden uzak durun. Bu firmalardan akıllı telefon alınmayacağı gibi akıllı bileklik de alınmaz nedeni ise ürünün benzerini Çin'de daha ucuza bulabilirsiniz ki getirtmek de zaten artık zor değil.

O yüzden fiyatı biraz daha artırırsanız çok daha kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün alabilirsiniz. Rotanızı Fitbit, Misfit, Jawbone ya da Garmin gibi markalara çevirmenizi tavsiye ederim.

Ürünün detayına ve yorumuna aşağıdaki linkten göz atabiliriniz.

Teknosa Preo Pwatch Akıllı Saat | Wearlogy.com

macit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Prototip gibi bir tasarımı var... Teknosa çalışanları bile hakkında bilgi sahibi değil hatta abi bunu alacağına samsung gear fit al dedi bir tanesi bana :)

yahvan707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardes bosuna 150 tl verme aynisi ali expreste 30 tl
U8
Ama kargo suresi war

JesusArrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşın dediği doğru boşuna 150 tl verme ben bunu 3 hafta önce sipariş ettim haftaya gelicek internete tw64 yaz bissürü videoları var boşuna teknosadan almaya gerek yok
Tahmini Teslimat Zamanı