Galaxy Note 5 Tanıtılıyor! İşte Tüm Detaylar

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note 5 Tanıtılıyor! İşte Tüm Detaylar

13 Ağustos tarihinde TSİ 18.00'de resmen tanıtılacak olan Galaxy Note 5 tanıtılıyor. İşte Samsung Galaxy Note 5 hakkında tüm detaylar haberinizde. Galaxy Note 5 hakkında her şey!

Samsung Galaxy Note 5'i nasıl buldunuz? Sizce rakiplerine göre ne kadar güçlü? Ayrıca Note 4 yerine tercih edilmeye değer mi? Gelin tartışaşım...

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Napıyor bu Samsung ya akşam dam mı kalma nedir Micro SD yok batarya 3000 mah bu nedir yaa resmen kandırmaca note 4 ile yola devam note 6 çıkıncaya kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung note 3 ten cikardigi 4 ve 5 ile resmen patinaj yapiyor. Bu gidisle sonu sony ile ayni olacak. Kullanim acisindan Note 3, halen 4 ve 5 ile ayni. Heleki 5 hepten hayal kirikligi. Samsungu terk ediyorum. En teknolojik ve is icin kullanisli tel. Huawei mate 8.samsung , Huawei nin eline su dokemez. Hoscakal samsung. Ruhuna fatiha.

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Yine tanıtılmadan tüm özellikleri ortaya çıktı :lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Piyasanın hakimi olacak bu 2 telefon sayılara 3000 mah bataryaya cok takılıyorsunuz 4100 mah olsa bile gününü cıkartmadıktan sonra rakamların önemi yok ezbere konuşmamak ele alıp kullanmak lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note 4 kullanıyorum ve bu note 5 ı almam note 4 daha üstün sd card girişi yok batarya degistirilemiyor ve düşük güçte hiç gerek yok note 5 e

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi inceleme ne zaman olacak kutu acilimi falan mesaj bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tam bi fiyasko bu kadar yüksek güç tüketen işlemci ve ekrana 3000 mAh batarya koymak niye samsung beklediğime değmedin tam bi hayal kırıklığı desem yeridir almayı düşünüyordum vazgeçip note 4 alıcam

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Fazla beklentiniz olmasin demistim. Samsung bir sene icinde telefonun özelliklerini üst düzeye cikarmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fm radyo geri gelmedikçe note 2 ye devam.
3,5 sene oldu alalı. Çalıştıramadığım hiç bir program yok. Pili bitmek bilmiyor.
Değiştirecek hiç bir sebep göremiyorum.

S

SDN Okuru6161

SDN Okuru
kafaniza gore konusmayin aslinda siz incelemeleri yapildiktan sonra detayli inceledikten sonra ne kadar da erken bi ongoru yaptiginizi farkedeceksiniz bataryaya takilmissiniz ama not dortten saatlerce daha fazla sarj tutuyo sd karta takilmissiniz bide o meseleye soyle degineyim en son model telefonlara bes yillik sd kartlari (genelde eski kartlar yavastirlar) takiyorsunuz ondan sonrada bu kadar para veriyorum telefon yin3 donuyo yavasliyo diyorsunuz hep bu gibi soylemleri kaldirmak icim not 5 de sd yuvasi koymadilar bugun siparis verdim heyecanla bekliyorum 😈😈

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ben note 4 kullanıyorum içinde 64gb samsung evo var uçuyor hiç sıkıntı yok tabiki böyle yeni ve güçlü telefonlara en yeni ve hızlı card konmalı yoksa yavaş çalışır sorun çıkarır hayırlı olsun bu arada yeni note 5 iniz