Samsung Galaxy Note 4 Sıcak Tenceredeki Yemeğe Düştü

Bu konuyu okuyanlar

ardaerm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta Belirttiğim Gibi Elektrikler Gittikten Sonra Yemeğin Altını Yakmak İçin Telefon Feneri Açıkken Telefon Yemeğin İçine Düştü 5 Saniye İçinde Çıkartıp Kuruladım Önce Sonra Ekran Kapandı Hemen Bir Kaba Pirinç Doldurup İçine Telefonu Bataryasını Çıkartıp Koydum Kaskosu Var Ama Kasko Hakkında da Pek Olumlu Yorumlar Yok sikayetvar.com' da falan Ne Yapmayalım Sizce?
Saolun Şimdiden

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Başlıkta Belirttiğim Gibi Elektrikler Gittikten Sonra Yemeğin Altını Yakmak İçin Telefon Feneri Açıkken Telefon Yemeğin İçine Düştü 5 Saniye İçinde Çıkartıp Kuruladım Önce Sonra Ekran Kapandı Hemen Bir Kaba Pirinç Doldurup İçine Telefonu Bataryasını Çıkartıp Koydum Kaskosu Var Ama Kasko Hakkında da Pek Olumlu Yorumlar Yok sikayetvar.com' da falan Ne Yapmayalım Sizce?
Saolun Şimdiden
geçmiş olsun talihsizlik olmuş telefonun çıka bilen tüm parçalarını çıkarın sonra pirinç dolu kaba koyun ve 2 gün yani 48 saat ellemeyin sonra çıkarıp iyice kurlayın kulaklık çıkışında filan su kaldıysa temizleyin ve bataryayı filan takıp açın cihazı sıkıntısız çalışırsa ucuz yırtmışsınız açılmaz yada ekranda filan sorun olursa geçmiş olsun cihaz ölmüş demek servise kaskoda pek bişey yapmaz.... tekrar geçmiş olsun....