İngilizce nasıl öğrenilir?

Bu konuyu okuyanlar

Aoa98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hiçbirşey bilmiyormuş gibi 0'dan sağlam ingilizce nasıl öğrenilir. Kitap biliyorsanız adını yazın vs. Yabancı dizi izle demeyin bugüne kadar en az 150 bölüm izledim öğrendiğim kelime 15'i geçmez yetersiz kalıyor o.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar hiçbirşey bilmiyormuş gibi 0'dan sağlam ingilizce nasıl öğrenilir. Kitap biliyorsanız adını yazın vs. Yabancı dizi izle demeyin bugüne kadar en az 150 bölüm izledim öğrendiğim kelime 15'i geçmez yetersiz kalıyor o.
saglam egitim veren birinden alıcan yada egitimi iyi olan kursa gidicen başka türlü zor hatta gerekirse çevrende türkçe konuşan olmucak kulaktanda alışcak normal muhabbet sohbette ingilizce olcak o zaman ana dilin gib ögrenirsin ama bunun içinde yurtdışını çıkman lazım türkiyede zor :)

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Yurtdışı şart ana dilim gibi olsun diyorsan hiç kursa gitme git amerika ya 6 yada 1 sene sonra on numara ingilizcen olur bende Rusça öğrenmeyi çok istiyorum

Anti-Code

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben ingilizceyi hazırlık sınıfından ve en çokta youtubedeki yabancı kanallardan öğrendim. Ben hiç zorlanmadım açıkçası zaten amacım ingilizce öğrenmek değil o videoları izlemekti kulak dolgunluğuyla falan anlamaya başladım grameride oturtunca ingilizcem iyice gelişti. Eğer ingilizce öğreneyim diye kasarsan öğrenemezsin ezberle falan ilerlemiyor daha çok alışmak gibi.

trendoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sevgili arakdaşlar tantım yazımı okuduğunuz için şimdiden teşekkürler...

Ben Callan Method uzmanı ve ingilizce özel ders eğitmeni Harun Güçlü
Uzun yıllar istanbulda alanında lider konumda olan bir dershanede öğretmenlik yaptım ve artık Adana da kendi şubemi açmış bulunuyorum. Kullandığım sistem istanbulda hızla yayılan Callan Method sistemidir. Callan Method ingilizceyi diğer yöntemlere kıyasen 4 kat daha hızlı sürede öğreten, özellikle ingilizce özel ders ile bütünleştiğinde kesinlikle sonuç alınacak mucizevi bir yöntemdir! Blogumda Hem Callan Method Hem de ingilizce özel ders süreciyle alakalı fazlasıyla bilgi bulmanız mümkündür...
Bir dili öğrenmenin yolu onu konuşmaktan geçer ve callan method bu konuda kıyas götürmeyecek kadar etkili bir sistemdir. Bu sistemin istanbuldai sayılı hocalarından biriyim..
Yabancı dil eğitiminde en önemli konu farkındalık ve yüksek bir motivasyon sağlamaktır. Blogumda yabancı dil eğitimine dair farkındalık arttıran ve mtivasyon sağlayan yazılarıma ulaşmanız mümkündür..
Bazı yazılarımı ve konu başlıklarına direkt linkler şu şekilde

Blogumdan maksimum fayda sağlamak adına öncelikle callan method yönteminin ne oldugu hakkında genel bilgi edinmenizi tavsiye ederim
Callan Method
İngilizce özel ders süreci veya birebir ders sistemleri nasıl olmalı veya bu tür eğitimlerle ilgili genel bilgi edinmek isterseniz
ingilizce özel ders
En önemlisi ise ingilizce nasıl öğrenilir diyorsanız ayrıntılı bir şekilde yazdığım bu yazıma bakanızı tavsiye ederim
ingilizce nasıl öğrenilir

Verdiğim linklerden eğitim bloguma ulaşabilirsiniz.. Faydalı olması dileğiyle

taxim2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6 yildir New York'ta yasiyorum. Turkiyede iken de Ingilizcem hep arkadaslarimdan bir kac adim ondeydi. Fakat yinede buraya gelince farkettim ki esas farki her gun konusmak, alistirma yapmak yaratiyor. Turkiye'de kurslarimiz ve okullarimiz bol bol Ingilizce dersi veriyorlar sagolsunlar. Biraz ilgiliyseniz dizilerle, oyunlarla, kitaplarla ortalama seviyeden biraz daha uste rahatlikla cikabiliyorsunuz. Fakat butun is en son ogrendiklerinizi gunluk bol bol kullanmakta bitiyor. O yuzden en buyuk tavsiyem, arkadaslar edinin, onlarla konusun, bulusun, yuzyuze konusun mumkunse. Sizi duzeltmelerini isteyin. Hem yeni kulturler ile tanisirsiniz, kendi benliginize bakisiniz degisir, hem de yabanci diliniz gunler icerisinde katlanarak hizlanir. Sonra bir bakmissiniz bir gece ruyalarinizda Ingilizce sayikliyorsunuz... :)