İcrafirsatim.com Dolandırıcılığı

Bu konuyu okuyanlar

Robinson Crusoe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
X1pRysP.png

Gelen mesajdaki Linke tıkladığınızda sizi sisteme üye ediyorlar ve haftalık 10 liradan aylık 40 lira alıyorlar. Aman dikkat edin.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
E-devlette bu reklam smsleri ile ilgili bir kısım oluşturulacaktı en son varsa oraya sikayet edebilirsin

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Aynı sms bugün bana da geldi şikayet edecek yer de bulamadım maalesef. O degil bu lanetler nereden buldu ki bizim numaraları

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Red yazıp ilgili numaraya göndersek acaba para alıyorlar mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bana da geldi ben de vodafone kullanıyorum. Red falan yazınca onla mı alakalı diye düşündüm. Bunları şikayet edin listeden çıkmak falan hikaye. Direk sokarlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana da geldi ama bir yere tıklamadım bir problem olurmu sonuçta linke tıklamadım.:mad::mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu ve buna benzer bir sürü reklam almaktayız hemde hiç bir hakları olmadıkları halde bize reklam atmaktadırlar aslında biz bu reklam yollayanları değil bizlerden bu kadar büyük paralar kazanıpta bu gibi sorunlara yani ürünü satıp amaçları sadece para kazanmak olan bu firmalar hakkında yasal işlem başlatmamız lazım. Benim kullandığım operatör wodafone ben müşteri hizmetlerini aradığımda hala bana msjlar gelmektedir bizler tüketici olarakbuişin peşini bır araya gelip toplu bir şekilde kullanmış olduğumuz operatör hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunsak belki bir çözüm olabilir diye düşünüyorum

bugün tarihli bana bu iletiden geldi. Yalnız linke tıkladım yükleme aşamasındayken açılmasını beklemeden kapattı ama yükleme işlemi devam ediyordu beyaz duvarda kalmıştı. Böyle bir durum ile karşılaşıp linke tıklayanlar son durumları hakkında bilgi verirlerse sevinirim. Telefona baka kaldım tekrardan ileti gönderecekler mi diye 10 TL -40 TL ne demek insan akıllı telefon kullanacağına bile sinirlenir hale gelirmi ya pess

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı mesaj bana da geldi ve ekranı kapatırken url ye dokundum site açıldı; bende onaylıyorum butonuna bastım ancak ücretli olduğuna ilişkin bilgi yoktu sınradan mesaj gelince anladım dolandırıcıları. o anki yanlışlıkla basmamdan dolayı tuşa haftalık 10 lira ücret aldılar mesajdaki numarayı aradım ama tabi yasak yollara başvurun diyorlar. REKLAM MESAJI İÇİN GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA AİT SİTEDEN BAŞVURU YAPIN; başvuru sizi yönlendiriyor; yalnız gelen mesajın fotosu da gerek inş silmemişsinizdir; şikayet edin siteyi ki idari para cezası alsınlar şikayet sitesi: Ticari Elektronik İleti Şikayet Sistemi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben red yazip gonderdim cunku daha oncede boyle bir sey yasamistim iptal etmedim nasil olsa uye olmadim diye faturam ikiye katlandi. Mesaj atinca uyeliginiz iptal edildi yazdi umarim faturama yansimaz