Samsung galaxy s4 İndirme işlemi başlatılamadı

Bu konuyu okuyanlar

Senurita

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Forum sakinleri Ben telefonumdan müzik indirmek istediğimde Yotubemp3 çeviriden çevirip Url ile indiriyorum Yine bi gün videoyu dönüştürdüm mp3 e Download a bastığım anda Böle 2 saniye sonra indirme işlemi başlatılamadı diyor yardım edermisiniz

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Merhaba Forum sakinleri Ben telefonumdan müzik indirmek istediğimde Yotubemp3 çeviriden çevirip Url ile indiriyorum Yine bi gün videoyu dönüştürdüm mp3 e Download a bastığım anda Böle 2 saniye sonra indirme işlemi başlatılamadı diyor yardım edermisiniz
bazı müzik videolarında youtube koruması var aynı şarkının alternatif yüklenmişini bulup onu mp3 e çevirmeyi deneyin.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
indirmek istedigin şarkıda telif hakkı vardır başka bir alternatifte dene...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayır bir sürü şarkı indirdim hiç birinde olmadı ayrıca indirdiğim şarkının aynısını indirmeye çalıştım olmuyor Farklı bi sorun var