Vodafone'a geçicem yardımcı olurmusunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Turkcell'den kurtulup Vodafone'a geçiyorum.

Vodafone Freezone

Ben her ay spotify'a 10TL bayılıyorum. Şimdi burada güzel bişi gördüm, tarifemiz hariç 500mb + Spotify premium üyelik 5TL yapıyor.

Merak ettiklerim sırasıyla şöyle:

1 Vodafone hattım yok, hat çıkartıp 19TL’ye Esnek 1GB (500 DK, 5000 SMS, 1 GB) almayı düşünüyorum ve 500mb + spotify premium alıcam 5TL'ye. Toplamda 24TL yapıyor.

2 Vodafone hattım olmadığı için 24TL'yi vericem üzerine hat çıkartmak içinde para alıcaklarmı? yoksa hepsi içindemi acaba?

3 ''*500MB internet paketinin gençliğe özel fiyatı ayda 14 TL, Spotify Premium üyeliğinin ise fiyatı ayda 9.90TL değerindedir.Toplamda 23.90TL değerindeki içerik Esnek Spotify Paketi ile her ay 4.90TL ye alınabilir.'' Denilmiş. Şimdi ben spotify + 500mb internet için aylık hattıma hep 5TL'mi attırmam gerekiyor? öyleyse tamamdır.

Fakat merak ettiğim şey şu, 19TL'lik esnek 1GB'lık paketide her ay yenilemek zorundamıyım acaba?

Yani şimdilik hat çıkartıcam, 1GB esnek paket alıcam üzerine 500mb + spotify alıcam. Her ay spotify için yenileme yapıcam ama bunun içinde 1GB'lık esnek paketimide yenilemek zorundamıyım?

Uzun uzun lafın kısası her ay 24TL yüklememi gerekiyor hattıma?

Şimdiye kadar hep faturalı kullandım bu yüzden tl'li nasıl olucak bir bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Bende sırf Spotify için Faturasız Esnek Spotify (500DK+5000SMS+2GB+500MB ve Spotify) paketine geçmeyi düşünüyorum toplam 29 Tl Böylelikle Spotify ve 500MB daha avantajlı oluyor.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Numaranı direk vodafon'a taşı, 18 lik altın tarifeler güzel bu aralar. Ben geçtim faturasız.
500 Dk. 1000 sms , 1 GB int.

Masraf sıfır.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Numaranı direk vodafon'a taşı, 18 lik altın tarifeler güzel bu aralar. Ben geçtim faturasız.
500 Dk. 1000 sms , 1 GB int.

Masraf sıfır.

Numaramı taşımak istemiyorum, yeni numara alıcam. Şimdi yeni bir hat + 19tl lik 1gb esnek paket + spotify ve 500mb 5TL toplam 24TL yapıyor.

Hat çıkartmak için ekstra bir ücret alıcaklarmı benden abi? ve en çok merak ettiğim ise şu her ay spotify'ı yenilemek için cihaza 5TL atıcam, spotify + 500mb internetim olmuş olucak.

Fakat merak ettiğim 1gb esnek paketide yenilemek zorunda kalıcakmıyım spotify'ı yenilemek için?

- - - Mesaj Güncellendi - - -
@eSa Vodafone'u aradım konuştum. Adam diyor ki her ay 24tl ödemeniz lazım devam ettirebilmeniz için, 5 tl yükleyerek spotify premium +500mb interneti alamıyormuşum yani :D

Dedim tamam teşekkürler, 40 küsür tlye hat çıkartıp 40tl konuşma 2gb internet veriyorlarmış yanında onu alıcam.