Kaspersky İnternet Security v6.0 3 Aylık Kampanya

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Kaspersky İnternet Security v6.0

İndirmek için ,

Kod:
ftp://downloads1.kaspersky-labs.com/products/english/homeuser/kis6.0/kis6.0.2.621en.exe

Yasal Key , Computer Bild Dergisinin promosyonudur.

http://62.134.200.252/cobi/relicense.php

Yukarıdaki linkte mail adresinizi yazın, 1 dakika içinde 3 aylık key gönderilecektir.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Teşekkürler paylaşım için. Kaspersky İnternet Security harika bir güvenlik programdır. Şu anda kullanmaktayım ve herkese tavsiye ederim. ;)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Sisteminiz uygunsa mutlaka deneyin derim.

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Başarılı bir yazılım
Paylaşım için teşekkürler :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Böyle bir çalışma yakında bizim forumumuzda da olacak arkadaşlar. Bekleyinnnnn :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
6 ay falan almak lazım. bir de türkçe olanından almak lazım. bsa kapımıza geldiğinde alnına yapıştırmak lazım o lisansı :D

Titus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunun yanı sıra panca internet security ve panda antivirüs'ü de 3'er aylık şifreler ile deneyebilirsiniz, 3 ay sonunda başka bir e-posta adresi ile yeni bir deneme peryodu alabilirsiniz. Windows kullananlara duyrulur.

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Titus dedi ki:
bunun yanı sıra panca internet security ve panda antivirüs'ü de 3'er aylık şifreler ile deneyebilirsiniz, 3 ay sonunda başka bir e-posta adresi ile yeni bir deneme peryodu alabilirsiniz. Windows kullananlara duyrulur.

Evet diğer firmaların da böyle 3 aylık şifreleri mevcut.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Troy dedi ki:
Böyle bir çalışma yakında bizim forumumuzda da olacak arkadaşlar. Bekleyinnnnn :D

Kaspersky ürünlerini mi hediye olarak vermeyi düşünüyorsunuz ?

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Verdiğim linkteki key kampanyası sona erdi.

iges

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler yarım saatinizi harcayarak Kaspersky 7.0.120 ve 2010'a kadar key bulabilirsiniz ŞahSen BUlDum KuRDum KuLLanıOm ve SüPeR Hee ayrıca türkçe Linki nie vermion demeyin Zamansız format yüzünden neler gitti neler :(:(

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Nerden bulduysan bana da göndersene ;D özelden :D

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
iges dedi ki:
beyler yarım saatinizi harcayarak Kaspersky 7.0.120 ve 2010'a kadar key bulabilirsiniz ŞahSen BUlDum KuRDum KuLLanıOm ve SüPeR Hee ayrıca türkçe Linki nie vermion demeyin Zamansız format yüzünden neler gitti neler :(:(
lucifer dedi ki:
Nerden bulduysan bana da göndersene ;D özelden :D

Arkadaşlar yasal olmayan paylaşımlar yapmayın ve onlara yönelmeyin , sonra üzülürsünüz yada zamansız formatlarla karşılaşabilirsiniz.

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
PC Cillin İnternet Security tavsiye ederim çok hemde TAm güvenlik isteyenlere üstelik vistanın tavsiye etti 3 antivirüsten biri ;)

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ben nod32 ciyim diger programlarıda açıkcası pek begenmiyorum (kendi görüşüm).Windows Vista deniyorum Windows defender altındayım üşengeçim antivirüs yada internet security kurmuyorum üşengeçim vs vs vs :)

8600GTS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bsa nın kapıya gelmesi zor bişe.Öncelikle onlar zaten iş yerlerini denetliyorlar.Sonra kapımıza gelmeleri için mahkeme kararı lazım.Mahkeme kararı için yasadışı kullandığımıza dair ellerinde belge olması lazım :D

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
8600GTS dedi ki:
bsa nın kapıya gelmesi zor bişe.Öncelikle onlar zaten iş yerlerini denetliyorlar.Sonra kapımıza gelmeleri için mahkeme kararı lazım.Mahkeme kararı için yasadışı kullandığımıza dair ellerinde belge olması lazım :D
BSAnın hiç bir ev kullanıcısıyla uğraştığını görmedim.Zayen bende programların sadece şirketlere paralı olması ev kullanıcısı için ücretsiz olmasından yanayım..Bide utanmadan bazı programları 1000,2000 dolara satanlar var.Sanki araba alıyoruz hiç ev kullanıcısı ona o parayı verirmi akıl var mantık var..

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bu kampanya aylardır devam ediyor, 3 ay az demeyin, emin olun 3 ay sonra tekrar alabilirsiniz.

ben uzun bir zamandır kullanıyorum, ayrıca sadece internet security'de değil AV'de de oluyor. yalnız 7 için denemeyin olmaz.

cathlack

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ben kaspersky antivirüs kullanyorum....ayda bir tekrar kuruyorum!!!!bu key onun içinmi ..eğer onun içinse nasıl kuracam...mailime geldi!!! :( :( :( :(

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
geldiyse direl licanse information'dan yükleyebilirsin.

isa461

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu key kaspersky 2007 için mi, teşekkürler