Oyun Telefonu Arıyorum Lütfen Yardım!

Bu konuyu okuyanlar

elektronik zeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar %97 oyun ve internet için telefon arıyorum. max 1800tl-ram ve romu yüksek-yüksek hızlı bir telefon arıyorum lg g3 düşünüyodum çok ısınıyor dediler şimdi huawei ascend mate 7 veya htc desire 820 düşünüyorum sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler.

PlaTooNOx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok sağlam oyun oynamak istiyorsan iphone alacaksın, android tarafında ise Z3 Compact oyun performansı konusunda en iyi telefonlardan denebilir, belkide en iyisi.

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Arkadaş yaptığı önerilere bakarsak büyük ekran telefon istiyor. Ascend mate 7 yi elime aldım kullandım. Hoşuma gitti güzel bir telefon. D820 yi de kullandım bi akşam vakti ekranı cok guzel gozuktu. Renkler buyukluk falan. Yazilim konusunda da htc oldukca basarili. Eger biraz daha para katabilirsen ben sana desire eye öneririm. Donanim bakimindan one serisine yakın hatta m8 ile esit donanımlarda. On arka cift led flasli 13 mp kamerasi var. Onu de denedim aksam vakti selfie vs cektim ve cidden basarili. Oyun performansi güzel, arayiz zaten sense sorun cikarmiyor. Eye alamazsan 820 alabilirsin gönül rahatligi ile

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Gözün kapalı iphone 6 almalısın

elektronik zeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki lg g3 gerçekten çok ısınırmı onuda düşünüyorumda hala

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Akilli davran. Kendine 800 liraya falan ipad mini al. Geri kalan 1000 lira ilede orta seviye bir cihaz al s4 g2 gibi ust seviye biside alabilirsin. Ipad mini alacagin butun telefonlardan oyun konusunda ve sarj konusunda daha cok tatmin eder.

KURTULUŞ.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC DESİRE EYE öneririm ayrıca fiyatı 1500 -1600 tl civarında ve eğlenceli bir telefon pişman olmazssın ama şarjı 2400 mAh ona göre .. sana işlemcisi iyi bir telefon lazım snapdragon 800 ve üzeri telefonlara bak derim ..

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Biraz daha ekle Tavsiyem LG G4, Z3 Çok fazla oyun oynamam dersen iphone 6 gayet memnunum kullanıcısıyım. Yeni çıkan telefonlarla karşılaştırdıkları halde birazda olsa yakalamış durumda tercih sizindir. Samsung alıcaksanız note4 derim. Diğer modeller pek düşünmeyin samsun sadece donanım satıyor. Note modelleri iyidir..

elektronik zeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar herkese teşekkürler büyük ihtimalle htc desire eye alıyorum

KURTULUŞ.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
satın aldığında bizi fiyat konusunda bilgilendirir misin ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar max1800tl yazdığı içinmi z3c yazdınız yoksa gerçekten oyun konusunda z3 den dahamı iyi