Lg G3 Şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

utkucux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba Lg g2 cihaz kullanıyordum Gittim Lg g3 aldım cihazı hemen güncelleme yaptım 5.0 oldu sonra peşine hard reset attım cihaz bildiğin su gibi şarjı gidiyor elime almaya korkuyorum sabah 7 de şarjdan alıp 2 dakika içinde patır patır %99 %98 vs diye öğlene kadar %37 ye kadar düşüyor wi-fiyi açınca zaten bitiyor oyun falan yüklü değil kesinlikle Var mı bir çözüm yoksa napım satayım mı bunu alalı daha 3 gün oldu ya da ben g2 ye alıştım onun şarjı daha uzun gidiyordu o yüzden mi oldu acaba ?

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53

utkucux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cihazı almanyadan aldım ama ? Servise göndersem yurt dışı cihazı olduğu için sıkıntı çıkartmazlar değil mi ya da çıkartırlar mı ?

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Cihazı almanyadan aldım ama ? Servise göndersem yurt dışı cihazı olduğu için sıkıntı çıkartmazlar değil mi ya da çıkartırlar mı ?
Batarya kalibrasyonun kesin yapın işe gercekten yarıyor cunki telefonuzu ne kadar süredir kullanıyorsunuz

utkucux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
3 gün oldu taş çatlasın 4 gün

utkucux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cihaza batarya kalibrasyonu yaptim dediğin gibi dün gece saat sabah 7de sarjdan aldim wi-fi açik internet falan şuanda %89 a düştü gerçekten yaradi

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Cihaza batarya kalibrasyonu yaptim dediğin gibi dün gece saat sabah 7de sarjdan aldim wi-fi açik internet falan şuanda %89 a düştü gerçekten yaradi
Nasıl suan cihazın sarj durumu bir gunu rahat cıkarıyormu wifi internet acık yogun kullanımda

utkucux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cihaz full wi-fi mobil veri açık oyun yüklü değil internet kullanımında cihazı %100 sabah 7 de alıyorum şarjdan akşam 22:00 23:00 e doğru %10 %9 da düşüyor şarja bağlıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar lg g3 32 gb. Telefon aldim 8 gun oldu sarji sürekli bitiyor sadece internet kullaniminda 9 saat anca gidiyor kalibrasyon yapmadim henüz ne onerirsiniz?

S

SDN Okuyucu

SDN Okuru
Arkadaslar bende lg g3 32gb aldim uc dort gun oldu alali fakat sadece veri dolasimindayken oglene kadar ancak dayaniyor sarji. Cok hizli sekilde % den geriye dusuyor ne yapmam gerekiyor yardimci olur musunuz ?