Ücretsiz kaliteli antivirüs Programı

Bu konuyu okuyanlar

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
SEYF dedi ki:
Kaspersky kadar olabilir mi?
Kaspersky ücretsiz mi ??? Ayrıca herkes kaspersky'i abartıyor oysa hiçbir özelliği yok.Kaspersky'i kullanıyor olsaydım sadece reklam filtresi için kullanırdım diğer özellikleri fıs. Herkesin sistem düşmanı ilan ettiği Norton,sistemi daha az kasan Nod32 vs. bile kaspersky'den kat kat iyi.

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bit defenderin eski 10 sürümüne ve diğerinde göz attığıma göre tespit ettiği virüsleri karantina gibi bir yere taşıyor direkt silmiyor uygunsuz şekil sistemi türkçe olmayan menülerde hele çok abartısız insana böö getiriyordu.Karantinaya ulaşmak bile sorundu.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
valla ben bitdefender is10 kullanıyorum gayet memnunum ücretsiz sürümü hakkında yorum yapamıyacağım ama kendisi kaspersky kadar başarılıdır sadece adı onun kadar duyulmamış tek eksiği bu bence :)

sniffer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paralı olan her zaman daha iydir ? ;)

tabi bit defender bu sürümün giğer ücretsiz ürünlerle karşılaşrıtınca bir adım öne çıktığı doğru

Paylaşım için Tşk..

Reaksiyon puanı
188
BADI_SABA dedi ki:

kalite anlayışına hayran kaldım :D (anlayan anladı)

bit defender, avast, avira, nod32 hepsi aynı nane. virüsü silmeye yönelik. ama o sevmediğiniz kaspersky ve norton dosyaların içinden virüsü ayıklayabilecek yetene sahip programlar. yanlış anlaşılmasın her şeyi siliyor demiyorum tamizleyebildiği virüs çok az.

aynı virüsü bit defender, avast, avira, nod32 bulup dosyayı silmeye çalışırken, kaspersky ve norton dosyaya zarar vermeden içindeki zararlı kodu ayıklayabiliyor...

kısacası BENCE (özellikle büyük yazdım. şahsi fikrimdir) yaramaz

halilsinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kaspersky ı lisansını nasıl bulabilirim para vermeden ,yardım edecek birileri varmı?

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bence en iyisi 1 ay fln sistemi yormayan nod32 veya avasla takılmak sonra 1 kerelik KİS kurup taratıp yeniden nod32 devam ben böyle yapıyorum

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Bitdefender 10 Free kullanıyorum ücretsizler içinde en iyisi.. Bir zamanlar AVG de kullandım ama Bitdefender daha iyi..

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende nod32 ii diodum ama kasperskyı yükledim 7 tane virüs buldu (üstelik her indirdigimi taratıgım halde) ama virüsleri sildim tekrar nod32 devam ettim kaspersky herşeye karışıyo yaa.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bende nod32 ii diodum ama kasperskyı yükledim 7 tane virüs buldu (üstelik her indirdigimi taratıgım halde) ama virüsleri sildim tekrar nod32 devam ettim kaspersky herşeye karışıyo yaa.

Her güvenlik yazılımı her virüsü tespit edecek diye bir kaide bulunmuyor, dolayısıyla en iyi antivirüs yazılımı diye birşeyde sözkonusu olmuyor, bu nedenle katmanlı güvelik sistemi kurmanızda yarar var.

Not: Yetkili arkadaş bu konuyu güvenlik bölümüne taşıyabilirmi?

pinocchio27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence en iyisi 1 ay fln sistemi yormayan nod32 veya avasla takılmak sonra 1 kerelik KİS kurup taratıp yeniden nod32 devam ben böyle yapıyorum

Vay be bi ben yapmıyomuşum...

Bit defenderi uzun zaman kullanmış biri olarak başlangıçta iyiydi ilişkimiz ama kalın bi trojan yiyince kendisi hemen küsüp güncelleme yapmamaya başlıyo ve bozuluyo. Bende sildim kullanmıyorum. Ayrıca Free editionda okudunuz mu bilmem anlık koruma yapmıyo Yani virüs girdiği zaman engel olamıyo sadece virüs taraması yaptığı zaman bulup siliyo... Kasper çok ii ama bilgisayarı başka kullanan biri olduğu zaman firewallu sorun oluyo... En iyisi anlık koruma için NOD32 eğer çok virüs kapmışsan kasperle tarat

Son düzenleme:

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Ücretsiz antivirüslerde favorim olan 2 antivirüs var. Avira ve AVG

marcopasha01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ücretsiz olarak bence avg ve avira derim hiç de fena değiller

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
bit defender ın ücretsizinde gerçek zamanlı koruma yok ;)

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Bir zamanlar çok kullandığım ama işten anlamaya başladıkça o kadar etkili işe yaradığını görmediğim ve vaz geçtiğim bir güvenlik programıdır. Heleki ücretsiz sürümü hiç bir işe yaramıyor. Belki İnternet Security veya Total Security sürümü olsa o zamam yeni sürümleri biraz iş yapar diyecemde bu yaramaz.

atacalipso

Doçent
Reaksiyon puanı
0
avastın bedavasını yükledim, virüs buldu sil dedim silemem dedi, sil dedim silemem dedi
pc-cillin yükleyeyim dedim bana temiz pc ver bu pc pis ben buraya yüklenemem dedi
ulen sizin ta.. dedim kaspersky kurdum tara dedim bıraktım gittim döndüğümde pc bakire gibiydi :D

tampaylasim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nod32 oldukça başarılı virüsü ayıklama özelliğinede sahip.

YÖRÜKEFE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben avast ve yanında keylogger kullanıyorum gayet memnunum..arada birde sistemi iki üç antivirüs programıyla taratıyorum işlem tamam...Bence Avast güzel ...slemediği virüsün programını bulup siliyorum iş bitiyo...