Bilgisayarımın İyi Olduğunu Düşünüyorum Ama Oyunlar Kasıyor ?

Bu konuyu okuyanlar

emirhan1270

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar Gta 5i Steamdan Satın Aldım Ama Oyunda Kasma Vardı Full Çözürnlünükte Oynayamıyordum Çözürnülük Dediğim Ultra High Falan Değil Onların Hepsi Normale Ayarla En Düşük 1920 X 1080 Çözürnlüğüne Aldığım Zaman Kasıyor Mesela 2 3 Kademe İndirdğim Zamanda Değişen Sonuç Yok Herneyse Bilgisayarımın Özellikleri

GY5MvN.png

VV6WVy.png

vERWEp.png

b5Y750.png

4g8ygJ.png
Arkadaşlar 2 Ekran Kartım Var Aktif Olarak İnteli Görüyor Buda Sorun Olabilirmi Bilmiyorum Ekran Kartı Güncel Hepsini Güncelledim Yüksek Performansa Ayarladım Bilgisayarı Bilgisayarım Laptop Isınma Gibi Bir Problemim Yok Soğutucusu Falan Var Isındığını Hiç Görmedim Arkadaşlar Bana Lütfen Yardım Edin

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Arkadaşlar Gta 5i Steamdan Satın Aldım Ama Oyunda Kasma Vardı Full Çözürnlünükte Oynayamıyordum Çözürnülük Dediğim Ultra High Falan Değil Onların Hepsi Normale Ayarla En Düşük 1920 X 1080 Çözürnlüğüne Aldığım Zaman Kasıyor Mesela 2 3 Kademe İndirdğim Zamanda Değişen Sonuç Yok Herneyse Bilgisayarımın Özellikleri

GY5MvN.png

VV6WVy.png

vERWEp.png

b5Y750.png

4g8ygJ.png
Arkadaşlar 2 Ekran Kartım Var Aktif Olarak İnteli Görüyor Buda Sorun Olabilirmi Bilmiyorum Ekran Kartı Güncel Hepsini Güncelledim Yüksek Performansa Ayarladım Bilgisayarı Bilgisayarım Laptop Isınma Gibi Bir Problemim Yok Soğutucusu Falan Var Isındığını Hiç Görmedim Arkadaşlar Bana Lütfen Yardım Edin
Ekran kartın Çöp dostum maalesef oyunu açtığına bile dua et

cmondarling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İki ekran kartin falan yok iki ekran karti dedigin sli olur veya crossfire senin dedigin intelin icindeki dandik hd graphics simdi asil ekran kartina gelelim muhtemelen 7670mdir degilsede 7600 series kisaca giriş seviyesi oyun oynaman çok zor çözümü yeni bir bilgisayar

cmondarling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer anlık takılma oluyor ise ram ler ile alakali olabilir tabi farkli sorunlarda olabilir. Daha dün arkadaşimda 8gb ram gtx 750ti var ama oyunu yukledik yollar binalar gec yukleniyordu boş gozukuyordu ve acaip anlik kasma oluyordu sonra grafik ayarlarini yukselttik ilginc bir sekilde duzeldi. Kisaca kasma degilde anlik olan 1 saniyeden kisa suren ve geçen takilmalarin ekranla alakalisi azdır

emirhan1270

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mesela onlinde araba sürüyorum 1 den 1 sn takılıyor patlama falan olsa takılıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Driverlerim Tam

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Tamam beyler PC kötü olabilir ama ben Medium da rahat oynuyorum . Aynı PC var . Hatta oyunu bitirdim, Hiç donma kasma yok.