The Flash

Bu konuyu okuyanlar

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Her bölümünde ortaya cıkan gizemlerle bir sonraki bölümü izlemeye teşvik ediyor. Bir süre sonra o kadar merak ediyorsunuz ki Google'ı acıp "O kimmis la bu neciymis acep" gibisine aratabiliyorsunuz. Beyin yakıcı olarak nitelendirebilecegim bi dizi. Bol bol bilim kurgu ve fizige dayalı bi dizi. Yıldızlararası filmini sevenlerin başlaması gerekiyor. Aslında mantıgı asagı yukarı Yıldızlararasıyla aynı. Gecmis, simdiki zaman ve gelecegin birbirleriyle baglantılı olması. Her bölümü merak uyandırıcı ve heyecanlı. Siddetle tavsiye ediyorum.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Ben izliyorum, bu hafta dananın kuyruğu kopuyor.Dr. Wells ne yapacak merak ettim.

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dün son bölümünü izledim.
Dr. Wells herseyin farkında ama Flash'a zarar veremiyor cünkü adam Ters Flash. Flash olmadan Ters Flashta olamaz. ]
Her bölümü sezon finali tadında.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
son zamanlarda takip ettiğim iki dizi var
biri Forever diğeri de The Flash

çok güzel dizi ancak bu kadar spoiler vermeniz hiç iyi olmamış

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Hele son bölümü muhteşemdi. Wells yine zekasını konuşturdu :mrgreen:

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
21.Bölüm güzeldi ama İris'a gıcık oldum biri şu kızı öldürsün ya. :D 12 Monkeys izlemeye başladım ondada geçmişe gitme gibi durumlar var hoşuma gitti. :)

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
İris e bende gıcık oluyorum :) 12 monkeys e gelırsek aslında cok eskı bır fılmdır bruce wılls ın baş rolunde oynadıgı. Sanırım onun konusunu içeriyor.

Flash la ilgili benim aklıma takılan birşey var. Zamanında flash ile ters flash gelecekten geldıler ancak suan ortada olan sadece dr wells ( ters flash) ama gelecekten gelen gazete başlığı ise gelecekten gelen flashın halen kendı zamanına gitmediğini gösteriyor. Ozaman bu adam nerde :)

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
21. bölümü seyredemedim ya :(. Ödevleri bitmedi daha. 7.sınıf zormuş biraz.
Ben Barry ile Caitlin'i yakıştırıyodum. İnternetten araştırdım biraz. Barry ile Irıs evlenecek. Barry'nin yiğeni Wally West 3. Flash olucak. Ve Barry'den daha yetenekli. 4.Flash ise Barry'nin torunu olucak. Bu arada 1.Flash Jay Garrick di sanırsam.]
Yanlışım varsa özür dilerim.

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
21. bölümü seyredemedim ya :(. Ödevleri bitmedi daha. 7.sınıf zormuş biraz. Ben Barry ile Caitlin'i yakıştırıyodum. İnternetten araştırdım biraz. Barry ile Irıs evlenecek. Barry'nin yiğeni Wally West 3. Flash olucak. Ve Barry'den daha yetenekli. 4.Flash ise Barry'nin torunu olucak. Bu arada 1.Flash Jay Garrick di sanırsam. Yanlışım varsa özür dilerim.
Bunları bizde biliyoruz. Bilmeyenler icin spoiler olmaması adına yorumunu silmeni istiyorum.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
Bunları bizde biliyoruz. Bilmeyenler icin spoiler olmaması adına yorumunu silmeni istiyorum.
yukarıda da var başka spoiler'lar da var
gençler çok heyecanlı :)
başkalarına saygı göstermeyi zamanla öğrenirler.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ben 20 bölümü sezon finali zannediyordu 21 mi çıkmış bu yapımcılar tam odunluk.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kombo saldırı güzeldi daha fazla spoiler vermek istemiyorum .

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bence gelecek bölümde Wells bi şekilde kurtulacak. Parçaçık hızlandırıcıyı çalıştıracak. Daha sonra Barry onu durdurmaya çalışacak ve birlikte annesini öldürdüğü güne gidecekler.
Bu arada yarın Arrow'da çok manyak şeyler olacak, Flash ona yardıma gidecek.
[video=youtube;sN1LspUJLLo]https://www.youtube.com/watch?v=sN1LspUJLLo[/video]

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
işte spoiler kodunu kullanan bir arkadaş tebirk ediyorum :)

elental

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
13.bölümdeyim bence sarı flash dr wells değil çünkü yellow man inthe suit bölümünde onunla konuşuyordu izleyip göreceğiz her bölüm heyecanlı
....][/SPOILER]

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Sezon finali saçma olmuş. Eğer Wells hiç olmazsa Barry'nin annesi de ölmemiş olmaz mıydı?

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Ekim de başlıyor 2.sezon. Büyük ihtimal 2'yi bitiritip Arrow'a da 4.sezonu yapıp Legends Of Tomorrow'u başlatırlar seneye.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Spoi.
.
.
.
.
.
Geçmiş değişebilirdi ama Barry gelecekten gelen barry'nin sözünü dinleyip annesinin ölümüne razı oldu. Yani paradox gerçekleşmedi.

Ama eddie kendini vurunca ileride RF'nin kendisi yapacağı her şey tarihten silineceği için bu defa yeni paradox oluştu.

Bazıları o parçacık hızlandırıcinin hic olmadigini bu yuzden Barry'nin simdi gucsuz olacagini diyor. Ben de oyle dusunmustum son sahneye kadar.

Ama flash simdi solucan deligine girip flash kayboluyor haberini erken bir zamana almis da olabilir.

f89c76f2981a461a024eee612e207ca9.jpg

Killerfrost ikinci sezon başkötümüz oluyor.

Şimdiden hayırlı olsun.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Peki Barry gücünü kaybederse gücünü nasıl kazanbilir ki? Reverse Flash öldüğü için gelicek de bozuldu. Büyük ihtimal dediğiniz gibi yaparlar. Reverse flash ölmeyebilir.

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Belki Reverse Flash paralel evrenden gelirde cok zor. Bence bi daha geri dönmeyecek. Belkide gelecek zaten buydu. Zaten gelecekte Reverse Flash'la ilgili birşey bulunmuyor. Sadece Flash var. Hem Flash'ı 2 sezona sınırlandırmaları imkansız.

Son mesajlar