1 Mayis'ta Vapur Seferleri

Bu konuyu okuyanlar

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaslar sanirim uzun zamandir bu bolume konu acan ilk kisiyim :D Umarim dogru yerdir. Malumunuz cuma gunu 1 Mayis arkadasla adalara gidecegiz ancak bugun okulda cuma gunu seferlerin iptal edilme ihtimalinden bahsedildi bende arada kaldim. Kabatas falan o taraflar karisir tahminimce yine Taksim e cikmak isteyenlerle vs. Bu konuda bir bilginiz var mi? Varsa bilginiz buraya bekleriz.

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bisey olmaz taksime gidin bi iki molotof yersiniz o kadar.saka maka bi yana 2 senedir olay olmuyo gidin taksime bende gitcem arkadaslarla belki karsilasiriz.guzel pantalon satan yerler varmis bildigin var mi hic ?

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bu hükümette her şey olabilir. Eğer alternatif bir yol güzergahın yoksa ki yok gibi farklı bir yere de planınızı yapın :)

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6

Gidip bakardim da gidis donus yorucu hem daha once bir kez gaz yedim daha da yemem. Risk almak istemiyorum :D

Bisey olmaz taksime gidin bi iki molotof yersiniz o kadar.saka maka bi yana 2 senedir olay olmuyo gidin taksime bende gitcem arkadaslarla belki karsilasiriz.guzel pantalon satan yerler varmis bildigin var mi hic ?

Ben adalar a gidecem :D kabatastan binecegim icin kafam karisti biraz acikcasi. Oralar da karisiyor cunku genelde. Bildigim pantoloncu yok pazardan giyiniyorum ben

drokber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 mayısı gerçekten böyle mi goruyorsunuz?

Son mesajlar