Denizhan'a Doğum Günü Hediyesi

Denizhan 18 yaşına gelince Troy O'na modluk yetkisi versin :P

• Kullanılan toplam oy
    209

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Evet arkadaşlar bakalım kimler denizhanın rütbesinin yükselmesini istiyor görelim bakalım :D :D :p

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Denizhan Dakılır dedi ki:

:D artizliinide yapmış hani :D |)

alınma denizhancım eğlenme amaçlı tamamen :p geçen modluk isterim diye başlık açmıştın ya bakalım sitede kaç kişi modluk yapabileceğine inanıyor :D :D

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben dururken Adminlik hakkı Denizhan 'a verirse ortalığı karıştırırım (A) :*

Şurda ne kaldı 18 olcam bana verin tüm hakları :)

Edit : +++++ Çok saçma bir konu olmuş ;)

Reaksiyon puanı
23
O konu açıldı konuşuldu tartışıldı halledildi.Benim olaylarıma kimse burnunu sürtemez tamam mı?

Artislik dediğini sen yapıyorsun...

Kızgınlığımı belirtiyorum.Eğer bu site +18 olsaydı ben bu forumdan çok yok olmuştum.Git işine şimdi.Kitlenicektir bu konu zaten yakında ya ben bastırcam yada intihar olucak.

Şimdi bir daha benimle ilgili konulara bulaşma +18 dedik yaşımla dalga geçme yok şunu yapma bunu yapma olayına giriyor bu konu....

Ağır konuşmak istemiyorum kurallar el vermez.

Edit: Hayır evet demeleri umrumda değil.Onların oylarıyla geleceğimi belirliyemem.

Reaksiyon puanı
23
aLTuu dedi ki:
Klavye delikanlısı |)
Bu sözünden sonra insanların (senin) bana karşı tutumunu anladım.

Klavye delikanlısı ahaha diyesim geliyor içimden....

Klavye delikanlısı olsam berkin abiye ormanda donanım okumam anladınmı

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ormanda ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Abilerinle düzgün konuşmayı öğren. Adam şaka yapmış, ters ters cevap verme.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
:D aaa denizhancım cidden kızma yaa art niyetimiz vallahi yok ama geçen gün msnde bogaziçinde programcılık okuyorum 4.sınıfım doktora düşünüyorum diyince sen ve bogaziçinde öyle bir bölüm olmadığını söylediğimiz anda sen msnde düşünce bu konuyu açmak geldi içimden :p sdn olarak hepimiz seni çoook seviyoruz forever :p

Reaksiyon puanı
23
Abim demeye bile layık görmüyorum.Tamam mı bana saygı duyan kişilere abi derim ben beni takmayan dalga geçen kişilere hakaret ederim yapım budur beğenmeyen benle konuşmaz.Olay budur.

Edit: Napalım msn o :} :} aslında orda tamamen hava atma :)

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
aLTuu dedi ki:
Ormanda ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Abilerinle düzgün konuşmayı öğren. Adam şaka yapmış, ters ters cevap verme.

Herşeye kendi açınızdan bakamazsınız, denizhanın açısından bakıp başlığı açmalıydı, evet sert cevap vermiş belki ama denizhanın kim ne kadar umurunda olmasada bu konuda düşünceleri çok ciddi, laf olsun diye, açmamıştır bundan önceki başlığı, ya da laf olsun diye blog'ûna yazmamıştır o ayzıyı ;)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Abim demeye bile layık görmüyorum.Tamam mı bana saygı duyan kişilere abi derim ben beni takmayan dalga geçen kişilere hakaret ederim yapım budur beğenmeyen benle konuşmaz.Olay budur.

Edit: Napalım msn o :} :} aslında orda tamamen hava atma :)

canımm bende zaten bana abi diyeceksin demedim ki arkadaşta öyle dememiş zaten sadece uslubunu bozma demiş orası nasıl msn se burasıda forum çok fazla alınmayacaksın ;)

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Neyse senin şaka anlayışın henüz gelişmemiş, daha büyümen lazım.

Reaksiyon puanı
23
Ne demek alınmıyacaksın?

keyloger düşün 13 yaşındasın ve 18 yaşında biri senle mod olamadın diye dalga geçiyor.Bana ne dersin küfür eder silersin hayatından.

Ben yapmıyorum işte ben dayanıyorum.

Edit: @aLTuu evet şaka anlıyışım gelişmemiş sende olmayan bir özellik gelişmiş beyin |)

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Birbirinize böyle konuşarak çok çirkin bir durum oluşturuyorsunuz.

Denizhanın da üstüne gitmeyin biri birie şaka anlayışın yok der biri empati anlayış yok der.Bunu özel mesajlarla bildirin kardeşim .. Ala ala ..

Sevgili modlarım kilitleyin artık şu konuyu ya ...

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Ne demek alınmıyacaksın?

keyloger düşün 13 yaşındasın ve 18 yaşında biri senle mod olamadın diye dalga geçiyor.Bana ne dersin küfür eder silersin hayatından.

Ben yapmıyorum işte ben dayanıyorum.

Edit: @aLTuu evet şaka anlıyışım gelişmemiş sende olmayan bir özellik gelişmiş beyin |)
18 değil 19um ama o kadar önemli değil neyse daha fazla ilerletirsem sanırım gerçekten alınacaksın ondan uzatmıyorum ama bu kadar alınman gerekmezdi eğer birileri bişeyleri silecekse biz o gün msnde olanlar olarak ciddi ciddi bize yalan söylemenden dolayı seni silmeliydik ama sevdiğimizden şaka olarak aldık o gün onu bence sende bazı yazılara ciddi olarak cevap vermeden işin şaka olup olmadığını düşünmelisin biraz ;)

Reaksiyon puanı
23
Madem şaka olarak anladın bu konuyu açma amacın neydi?

Not: Talhadan özür diliyorum ondan küçükleride varmış....

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Denizhan  Dakılır dedi ki:
Madem şaka olarak anladın bu konuyu açma amacın neydi?

şaka olduğunu en başta yazdığımı sanıyorum ;)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
keyloger dedi ki:
:D aaa denizhancım cidden kızma yaa art niyetimiz vallahi yok ama geçen gün msnde bogaziçinde programcılık okuyorum 4.sınıfım doktora düşünüyorum diyince sen ve bogaziçinde öyle bir bölüm olmadığını söylediğimiz anda sen msnde düşünce bu konuyu açmak geldi içimden :p sdn olarak hepimiz seni çoook seviyoruz forever :p
o zaman Denizhan'a 18 yaşına gelince Boğaziçi'nde programcılık okuma hakkı verilsin :*

Reaksiyon puanı
23
Jojonun fikri daha güzel şaka olduğu anlaşılıyor bak adam yazmış

o zaman Denizhan'a 18 yaşına gelince Boğaziçi'nde programcılık okuma hakkı verilsin :*

Kavgayı bile komik duruma düşürüyor.

Altu -2 nin yazdığı mesaj

Klavye Delikanlısı

Klavye delikanlısı ne demek öğrensinde gelsin ben 9 yaşında minnacık çoçuklara msn de küfür edenlere yazıyordum bana yazması ne hacet >X<

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Jojoba dedi ki:
keyloger dedi ki:

:D itü den bi kaç öğretim görevlisi bizim liseye okullarını tanıtmaya gelmişlerdi bi projeksiyon cihazını 15-20 dakika uğraşıpta bağlayamamışlardı ben çıkıp 2 dakikada bağlayınca bizim okulu tercih edersen bizden sana ekstra 20puan demişlerdi öss ye girdik çıktık vermediler hayal kırıklığına uğradım :D :D :D

Reaksiyon puanı
23
altuu hadi bakalım bende altu s4l4k diye bir konu açsam anket yapsam bunuda şaka olarak algılıyacakmısın empati go

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
altuu hadi bakalım bende altu s4l4k diye bir konu açsam anket yapsam bunuda şaka olarak algılıyacakmısın empati go

Bu konuda salak veya aptal diye hakaret içerikli bir mesaj görebiliyormusun sen? Arkadaş sadece şaka yapmış, hakaret etmemiş.

Reaksiyon puanı
23
aLTuu abicim bak canım kardeşim beynimdekileri anlamıyorsun.Tamam mı fazla konuşma hakkımda benin ne demek istediğimide anlamıyorsan sus!

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
aLTuu abicim bak canım kardeşim beynimdekileri anlamıyorsun.Tamam mı fazla konuşma hakkımda benin ne demek istediğimide anlamıyorsan sus!

Kendinden 5 yaş büyük birine kardeşim dersen çok sopa yersin hayatın boyunca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...