Silinen Dosya Kurtarma - UndeleteMyFiles

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Herhangi bir sebeple sildiğiniz dosyaları geri almak istediğinizde, size yardımcı olabilecek onlarca yazılım mevcut. Peki, UndeleteMyFiles programının onlardan farkı ne?

Herkes hata yapar. Bu nedenle de kazara Shift+Delete kombinasyonuyla sildiğiniz dosyalarınızı geri almak için onlarca program mevcut. Ancak içlerinden UndeleteMyFiles'ı biraz daha öne çıkarmayı başaran önemli nedenler var. İlk olarak bu ücretsiz Windows aracı, güçlü bir ön izleme fonksiyonuna sahip.

Geri Almadan Önce Kontrol Edin

Ön izlemesini yapmak istediğiniz dosyaları belirlediğinizde, program bu dosyaları geçici bir klasörde tutarak, gerekli olup olmadıklarına karar vermeden önce denemenize olanak tanıyor. Sabit diskinizi ve taşınabilir sürücünüzü taramak için de farklı yöntemler kullanabilen UndeleteMyFiles, örneğin diskinizi sadece medya dosyaları için tarayabiliyor. Aynı şekilde, sadece belirli boyut veya dosya tipine sahip olan dosyaları da aratmanız mümkün.

UndeleteMyFiles aracını ücretsiz indirmek için tıklayın.

undeletemyfiles.jpg

Bilgi İçin: UndeleteMyFiles
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

OLA!!!

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zor durumlarda işimize yarar.
teşekkürler paylaşım için

tekefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
programı kurdum fakat çalıştırdıgım anda bilgisayar reset atıyor
diğer bilgisayara da kurdum onda da aynı şekilde

mesih_se

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tekefe dedi ki:
programı kurdum fakat çalıştırdıgım anda bilgisayar reset atıyor
diğer bilgisayara da kurdum onda da aynı şekilde
Bende aynı hatayı aldım ... çalıştırdıktn sonra bilgisayar dondu ve reset attı ... Bir ilgilenin lütfen acil :(

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Programı hemen indirip deniyorum. ;)

Düzeltme : Ben indirdim, kurdum, çalıştırdım ve bazı sildiğim dosyaları geri getirdim. Sizde ki sorun sisteminizde bulunan başka yazılımlar ile çakışmasından kaynaklanabilir mi?

Tanerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç işe yaramıyor onu söyleyeyim.Fark var felan demişsiniz tamamen aldatmaca.Format attıktan sonra bile kurtarabileceğiniz programl var çok sağlam.Dün sildiklerimden 2tanesi buluyor.Yoksa biz mi beceremedik çalıştırmayı...

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Tanerr dedi ki:
hiç işe yaramıyor onu söyleyeyim.Fark var felan demişsiniz tamamen aldatmaca.Format attıktan sonra bile kurtarabileceğiniz programl var çok sağlam.Dün sildiklerimden 2tanesi buluyor.Yoksa biz mi beceremedik çalıştırmayı...

Aldatmaca demişsin, doğru. Siz bu programı indirdikçe, zaten bedava olan program için bir de üstüne yapımcıları bize para veriyor.

Neden aldatalım yahu, gördüğüm işe yarar bir programdı paylaşayım dedim işine yarayan mutlaka çıkar. Her derde deva olacak demedik ki. Bu tür programlar zaten sadece üzerine yeni veri yazılmadığı sürece silinen dosyaları bulur. 3 ay önce sildiğiniz dosyayı Bill Gates gelse geri getiremez. Farkını da yazdık ne olduğunu.

Hata alan arkadaşlar, hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ?

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Sağol Alengirli
Neden böyle programlar zamanında bulamamki... :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
indirdim ama nasıl kullanıcagım hakkında bi fikrim yok nolur yardımcı olun

S

SDN Okuru